«Тут і тепер» Ірен Роздобудько

«Тут і тепер» Ірен Роздобудько

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
590 переглядів
590 переглядів

Про книгу «Тут і тепер» Ірен Роздобудько

Неймовірно талановита Ірен Роздобудько продовжує дивувати багатомільйонну аудиторію поціновувачів своєї творчості ще більш драматичними і захоплюючими романами. Новий твір письменниці, книга «Тут і тепер» була визнана проривом 20016 року та здобула ряд важливих літературних нагород.

На сторінках свого бестселеру автор повісті розкаже про долю чотирьох подруг, котрі вирішили не чекати шансу і милості від долі, а жити так, як захочуть самі. У кожної з них було своє минуле. В юні роки вони хотіли нестримної любові, слави і багатств. Проте життя змусило їх змінити пріоритети і подивитись на світ з іншої точки зору. Чого тепер хочуть героїні? Якого майбутнього бажали б собі? Щоб дізнатись про це, почніть читати онлайн книгу «Тут і тепер» Ірен Роздобудько українською мовою.

Кожна з жінок домоглась того, чого хотіла в дитинстві та юності. Однак жодна з них не відчула насолоду від перемоги. Жінки зрозуміли, що справжній подарунок долі – допомагати нужденним, здатність захищати слабких і робити світ добрішим.

Героїні запам’ятали, що слава і гроші – тимчасові. Вони приходять і йдуть так само швидко, як хвилини життя.

Попереду жінок чекає величезна кількість випробувань. Чи збережуть вони свій намір допомагати іншим? Чи не зламає їх доля? Відповіді ви отримаєте, якщо вирішите скачати книгу «Тут і тепер» Ірен Роздобудько безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тут і тепер» Ірен Роздобудько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *