«Тут і тепер» Ірен Роздобудько

«Тут і тепер» Ірен Роздобудько

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3712 переглядів
3712 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Тут і тепер» Ірен Роздобудько (анотація)

Неймовірно талановита Ірен Роздобудько продовжує дивувати багатомільйонну аудиторію поціновувачів своєї творчості ще більш драматичними і захоплюючими романами. Новий твір письменниці, книга «Тут і тепер» була визнана проривом 20016 року та здобула ряд важливих літературних нагород.

На сторінках свого бестселеру автор повісті розкаже про долю чотирьох подруг, котрі вирішили не чекати шансу і милості від долі, а жити так, як захочуть самі. У кожної з них було своє минуле. В юні роки вони хотіли нестримної любові, слави і багатств. Проте життя змусило їх змінити пріоритети і подивитись на світ з іншої точки зору. Чого тепер хочуть героїні? Якого майбутнього бажали б собі? Щоб дізнатись про це, почніть читати онлайн книгу «Тут і тепер» Ірен Роздобудько українською мовою.

Кожна з жінок домоглась того, чого хотіла в дитинстві та юності. Однак жодна з них не відчула насолоду від перемоги. Жінки зрозуміли, що справжній подарунок долі – допомагати нужденним, здатність захищати слабких і робити світ добрішим.

Героїні запам’ятали, що слава і гроші – тимчасові. Вони приходять і йдуть так само швидко, як хвилини життя.

Попереду жінок чекає величезна кількість випробувань. Чи збережуть вони свій намір допомагати іншим? Чи не зламає їх доля? Відповіді ви отримаєте, якщо вирішите скачати книгу «Тут і тепер» Ірен Роздобудько безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Тут і тепер» Ірен Роздобудько українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тут і тепер» Ірен Роздобудько

Одна відповідь до “Тут і тепер”

  1. Дарина Дарина сказав:

    Історія з книги “Тут і тепер” мене дуже змотивувала, все ж таки Роздобудько хороший автор. Я люблю подібне, тому що не проста задарма витрачаю час. Люди правда, ми живемо в такий час, що треба не чекати, що нам дадуть другий шанс, а просто жити та отримувати задоволення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *