«Тут могла б бути ваша реклама (збірник)» Оксана Забужко

«Тут могла б бути ваша реклама (збірник)» Оксана Забужко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
925 переглядів
925 переглядів

Про книгу «Тут могла б бути ваша реклама (збірник)» Оксани Забужко

У нову книжку відомої української письменниці вміщено популярний роман «Польові дослідження з українського сексу», що вже став сучасною класикою (це 12-те його перевидання), та вибрані оповідання 1981–2013 років, частина яких друкується вперше.

Обережно! Ненормативна лексика!

Цитати з книги «Тут могла б бути ваша реклама (збірник)» Оксани Забужко

…так ридають діти, вперше зіткнувшись із несправедливістю світу, в упорядкованість якого вже встигли повірити. У дорослих це зветься крахом життєвого сценарію – і тоді вони не ридають, а лізуть у петлю або біжать до психотерапевта. Або ще якось пробують склеїти з друзок розбити вазу, адже, що більше дорослішаєш, то більше впевнюєшся, що зрештою все в житті якось дається склеїти, зробити стерпним, хоча так, як могло бути, більше ніколи не буде, не біда, все можна потроху направити, аби здоров'я…

"Тут могла бути ваша реклама"

Сама винувата: можна скільки завгодно прикидатися слабкою, але в жодному разі не можна розкриватися перед мужчиною із своїх реальних слабкостей – рано чи пізно він обов'язково перетворить їх собі на підніжну сходинку дорогою на власний п'єдестал.

"Інструктор із тенісу"

Бо що є рабство, як не iнфiкованiсть страхом.

…взагалi все, що українцi здатнi про себе повiдати, — то як, i скiльки, i на який спосiб їх били: iнформацiя, що й казати, малоцiкава для стороннiх, одначе, коли бiльше нiчого нi в родиннiй, нi в нацiональнiй iсторiї не нашкребти, то помалу-малу звикаєш пишатися саме цим — адiть, як нас били, а ми ще не вмерли.

Завантажити безкоштовно книгу «Тут могла б бути ваша реклама (збірник)» Оксани Забужко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тут могла б бути ваша реклама (збірник)» Оксани Забужко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *