«Тут могла б бути ваша реклама (збірник)» Оксана Забужко

«Тут могла б бути ваша реклама (збірник)» Оксана Забужко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1332 переглядів
1332 переглядів

Короткий зміст книги «Тут могла б бути ваша реклама (збірник)» Оксани Забужко (анотація)

Книга «Тут могла б бути ваша реклама» Оксани Забужко увібрала в себе багато творів відомої сучасної української письменниці. Відкриває збірку роман «Польові дослідження українського сексу», що на момент своєї публікації сколихнув український культурний простір. Феномен письменниці полягає в тому, що вона щиро та відверто говорить про інтимність та жіночність зі своєю аудиторію і це все не позбавлене авторського стилю та таланту, з яким це було написано, та що залишає приємний післясмак по прочитанні.

Вищезгадана особливість – це те, що авторка вміє та знає, як потрібно говорити зі своїми читачами. Цей стиль може викликати нерозуміння у окремої частини української публіки, проте письменниця довела, що в неї є чим зацікавити вітчизняного читача.

Письменниця володіє фантастичним вмінням дуже по-особливому писати свої тексти, але всі вони просякнуті думками про українську ідентичність та ментальність, власне те, що робить нас – українцями. До речі, читати онлайн книгу «Тут могла б бути ваша реклама» Оксани Забужко українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Одним з найважливіших питань в текстах авторки стає гендерне питання. Власне, авторка не ігнорує феміністичні тенденції в українському суспільстві, проте піднімає питання жіночності та стосунків жінки та чоловіка.

Скачати книгу «Тут могла б бути ваша реклама» Оксани Забужко можна українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Тут могла б бути ваша реклама (збірник)» Оксани Забужко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Тут могла б бути ваша реклама (збірник)» Оксани Забужко

…так ридають діти, вперше зіткнувшись із несправедливістю світу, в упорядкованість якого вже встигли повірити. У дорослих це зветься крахом життєвого сценарію – і тоді вони не ридають, а лізуть у петлю або біжать до психотерапевта. Або ще якось пробують склеїти з друзок розбити вазу, адже, що більше дорослішаєш, то більше впевнюєшся, що зрештою все в житті якось дається склеїти, зробити стерпним, хоча так, як могло бути, більше ніколи не буде, не біда, все можна потроху направити, аби здоров'я…

"Тут могла бути ваша реклама"

Сама винувата: можна скільки завгодно прикидатися слабкою, але в жодному разі не можна розкриватися перед мужчиною із своїх реальних слабкостей – рано чи пізно він обов'язково перетворить їх собі на підніжну сходинку дорогою на власний п'єдестал.

"Інструктор із тенісу"

Бо що є рабство, як не iнфiкованiсть страхом.

…взагалi все, що українцi здатнi про себе повiдати, — то як, i скiльки, i на який спосiб їх били: iнформацiя, що й казати, малоцiкава для стороннiх, одначе, коли бiльше нiчого нi в родиннiй, нi в нацiональнiй iсторiї не нашкребти, то помалу-малу звикаєш пишатися саме цим — адiть, як нас били, а ми ще не вмерли.

Скачати безкоштово книгу «Тут могла б бути ваша реклама (збірник)» Оксани Забужко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тут могла б бути ваша реклама (збірник)» Оксани Забужко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *