«Твердиня» Макс Кідрук

«Твердиня» Макс Кідрук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Твердиня» Макса Кідрука

Книга «Твердиня» – фантастичний трилер Макса Кідрука, в якому поєднуються всі компоненти гостросюжетної пригодницької розповіді: містичні вставки, високий психологізм, детальне й глибоке розкриття образів головних героїв, несподівані сюжетні вихиляси, елементи кримінального бойовика та навіть хорору. Ця історія відправляє читача разом з головними героями – п’ятьма безтурботними студентами – до найнебезпечнішого місця на Землі – міста інків Паїтіті, що загубилося в джунглях Перу.

Вони вирішили розбагатіти легким способом – роздобути сховане золото інків. Починаючи читати онлайн цей хвилюючий твір, розумієш, що легка і гумористична манера написання – лише початок загадкової історії.

П’ятеро друзів відправилися в захоплюючу та одночасно жахливу мандрівку, незважаючи на застереження від місцевих жителів та знаки, що говорили про небезпеку. Жоден мисливець за скарбами не повертався з тієї місцевості живим, але скептично налаштовані молоді люди не вірили у розповіді про духів та інші жахіття. Їм ще доведеться дізнатися ціну людського життя та перевірити, чи існує дружба у критичних обставинах, коли смерть дихає в обличчя своїм холодом…

Макс Кідрук вміє дивувати сюжетними несподіванками та реалістичними жахами – недаремно його називають українським Стівеном Кінгом. Твердиня, захована стародавніми племенами, нарешті знайдена, проте пригоди головних героїв лише розпочинаються. І саме тут, у безлюдних тропіках, кожен з них переосмислить своє життя та здригнеться від думки про цю подорож, та буде вже пізно. І десь серед рядків книги дасть про себе знати ключова думка автора, блискуче вплетена в сюжетну канву: найбільшу небезпеку слід чекати не від природи, а від людей.

Роман «Твердиня» захоплює не тільки яскравим пригодницьким сюжетом з великою кількістю інтриг, а й цікавими науковими фактами. Пізнавальна цінність є «родзинкою» усіх творів талановитого письменника, і ця книга – не виключення. Якщо ви хочете скачати «Твердиня» Макса Кідрука, пропонуємо зробити це безкоштовно та без реєстрації на нашому сайті. Електронні матеріали ви знайдете у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Груші в тісті
Груші в тісті Юрій Павлович Винничук
Вікна застиглого часу
Вікна застиглого часу Юрій Павлович Винничук
Сестро, сестро
Сестро, сестро Оксана Стефанівна Забужко
Перейти темряву
Перейти темряву Ірен Роздобудько

Відгуки на книгу «Твердиня» Макса Кідрука