«Твердиня» Макс Кідрук

«Твердиня» Макс Кідрук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
617 переглядів
617 переглядів

Про книгу «Твердиня» Макса Кідрука

Книга «Твердиня» – фантастичний трилер Макса Кідрука, в якому поєднуються всі компоненти гостросюжетної пригодницької розповіді: містичні вставки, високий психологізм, детальне й глибоке розкриття образів головних героїв, несподівані сюжетні вихиляси, елементи кримінального бойовика та навіть хорору. Ця історія відправляє читача разом з головними героями – п’ятьма безтурботними студентами – до найнебезпечнішого місця на Землі – міста інків Паїтіті, що загубилося в джунглях Перу.

Вони вирішили розбагатіти легким способом – роздобути сховане золото інків. Починаючи читати онлайн цей хвилюючий твір, розумієш, що легка і гумористична манера написання – лише початок загадкової історії.

П’ятеро друзів відправилися в захоплюючу та одночасно жахливу мандрівку, незважаючи на застереження від місцевих жителів та знаки, що говорили про небезпеку. Жоден мисливець за скарбами не повертався з тієї місцевості живим, але скептично налаштовані молоді люди не вірили у розповіді про духів та інші жахіття. Їм ще доведеться дізнатися ціну людського життя та перевірити, чи існує дружба у критичних обставинах, коли смерть дихає в обличчя своїм холодом…

Макс Кідрук вміє дивувати сюжетними несподіванками та реалістичними жахами – недаремно його називають українським Стівеном Кінгом. Твердиня, захована стародавніми племенами, нарешті знайдена, проте пригоди головних героїв лише розпочинаються. І саме тут, у безлюдних тропіках, кожен з них переосмислить своє життя та здригнеться від думки про цю подорож, та буде вже пізно. І десь серед рядків книги дасть про себе знати ключова думка автора, блискуче вплетена в сюжетну канву: найбільшу небезпеку слід чекати не від природи, а від людей.

Роман «Твердиня» захоплює не тільки яскравим пригодницьким сюжетом з великою кількістю інтриг, а й цікавими науковими фактами. Пізнавальна цінність є «родзинкою» усіх творів талановитого письменника, і ця книга – не виключення. Якщо ви хочете скачати «Твердиня» Макса Кідрука, пропонуємо зробити це безкоштовно та без реєстрації на нашому сайті. Електронні матеріали ви знайдете у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Твердиня» Макса Кідрука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *