«Твій мозок – суперзірка. Використовуй на повну!» Кайя Норденген

«Твій мозок – суперзірка. Використовуй на повну!» Кайя Норденген

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
492 переглядів
492 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Твій мозок – суперзірка. Використовуй на повну!» Кайї Норденген (анотація)

Ваш мозок робить вас тим, ким ви є. Він дозволяє вам спілкуватися з іншими, починаючи з найпростіших повідомлень і до тонкої іронії. Він змушує вас закохуватись і переховує дитячі спогади. Він постійно навчається і стає все більш складним. Але мозок може спонукати до поганих вчинків і неправильного вибору, винагороджуючи різні залежності.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Твій мозок – суперзірка. Використовуй на повну!» Кайї Норденген українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Твій мозок – суперзірка. Використовуй на повну!» Кайї Норденген

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *