«Твоя за борги» Ярл Конг

«Твоя за борги» Ярл Конг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1019 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Твоя за борги» Ярла Конга (анотація)

– Пані Уляно, чи готові ви стати дружиною містера Девіса? – Питає у мене жіночка, як тільки почула “так” від тирана поряд зі мною.

– Ні… не готова…, – ще раз окидаю цього ненависного чоловіка поглядом та утверджуюся в думці, що я не бажаю цього робити нізащо у світі.

– Гаразд, тепер ви можете поставити свої підписи задля закріплення вашого шлюбу, – мої слова, як вітер для цієї жіночки, тож вона тицяє пальцем на документ, за допомогою котрого ми маємо стати подружжям Девіс.

– Раджу тобі не зволікати та поставити там свою карлючку, – гаряче дихання обпікає моє вухо, а серце починає обливатися кров’ю в цю мить, – ти ж не хочеш, щоб з твоєю родиною трапилося щось непоправне?

На документ падає моя сльоза, котра розмиває мій підпис, як і все моє майбутнє…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Твоя за борги» Ярла Конга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Твоя за борги» Ярла Конга українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Твоя за борги» Ярла Конга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *