«Твоя зоря» Олесь Гончар

«Твоя зоря» Олесь Гончар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
758 переглядів
758 переглядів

Про книгу «Твоя зоря» Олеся Гончара

Роман в книзі «Твоя зоря» розкриває перед читачем ще одну історію з-під пера видатного та талановитого Олеся Гончара. В своїй новій праці автор піднімає серйозні теми не тільки в загальнолюдському розумінні, а й персональні та близькі для кожного. Головним лейб-мотивом книги є прославлення автором людини в самих різних її аспектах, проте головною ідеєю, на думку Гончара, є людська праця. Саме в ній автор бачить ту невичерпну енергію, бажання жити далі.

Варто згадати, що в своєму творі автор не оминає своєю увагою і такі теми, як народні духовні джерела, що живлять нас з самого малечку аж до самої старості. Також автор в сатиричній манері критикує сучасні процеси глобалізації та індустріалізації, і як при цьому всьому формуються людські стосунки. Очевидно, що автору тема є болючою через те, що людина відривається від свого земного початку та забуває про своє коріння.

Скачати книгу «Твоя зоря» від Олеся Гончара безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Пізнайте думку видатного автора та його критику сучасності, почавши читати онлайн книгу «Твоя зоря» Олеся Гончара українською мовою на нашому ресурсі електронних книг.

Завантажити безкоштовно книгу «Твоя зоря» Олеся Гончара

Рекомендації

Відгуки на книгу «Твоя зоря» Олеся Гончара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *