«Твої листи завжди пахнуть зов’ялими трояндами…» Леся Українка

«Твої листи завжди пахнуть зов’ялими трояндами…» Леся Українка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1733 переглядів
1733 переглядів

Про книгу «Твої листи завжди пахнуть зов’ялими трояндами…» Лесі Українки

Книга «Твої листи завжди пахнуть зов’ялими трояндами» насправді є прозовим твором, а якщо точніше, то особистим листом, у якому Леся Українка ліричними словами розповідає про дуже глибокі, інтимні почуття, які вона мала до чоловіка з іменем Сергій Маржинський. Саме він став першим коханням поетеси, життя якої складалось далеко не так радісно і щасливо, як хотілось би.

Почавши читати онлайн книгу «Твої листи завжди пахнуть зов’ялими трояндами» Лесі Українки українською мовою, можна зрозуміти, що для неї це була справжня сповідь. Слова, які вона написала, линули з самих глибин її серця, і не могло бути жодних сумнівів, що вони щирі. Можливо, про цей твір не так багато знають, про нього не часто згадують, але він займає особливе місце у творчості поетеси.

Знайомство з Сергієм відбулось у Криму, де вони обоє проходили лікування від туберкульозу: вона – кісток, він – легень. Там і зародились почуття, які ставали з часом лише міцнішими. Потім була розлука і листи. І у відповідь на один з них Леся написала це витончене літературне зізнання Маржинському.

А щоб особисто доторкнутись до почуттів письменниці, варто скачати книгу «Твої листи завжди пахнуть зов’ялими трояндами» Лесі Українки безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому сайті.

Скачати безкоштово книгу «Твої листи завжди пахнуть зов’ялими трояндами…» Лесі Українки українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Твої листи завжди пахнуть зов’ялими трояндами…» Лесі Українки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *