«Ти не любиш мене» Микола Вороний

Вірш «Ти не любиш мене» Микола Вороний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
716 переглядів
716 переглядів
[uptolike]

Вiрш «Ти не любиш мене» Миколи Вороного

Ти не любиш мене
Микола Вороний

Ти не любиш мене, ти не любиш мене…
Вже нема повороту до раю!..
Не всміхнеться мені твоє личко ясне…
Чи ж то правда, мій Боже? Благаю!
Розлюбити тебе, розлюбити тебе.
Та чи ж сонце розлюблюють квіти?
Та чи можна примусити серце слабе
То, чим б’ється воно, не любити?
Ти минаєш мене, ти минаєш мене,
Коли часом тебе я стрічаю,
А коли твоя постать в останнє мигне,
Розривається серце з одчаю!
Чи верну я тебе, чи верну я тебе,
А чи буду весь вік туманіти?
Не вернути тебе — загубити себе…
Боже мій! Пожалься на діти!..

Аналiз вiрша «Ти не любиш мене» Миколи Вороного

Вірш «Ти не любиш мене…» Микола Вороний написав в 1911 році. Твір увійшов до його циклу «За брамою раю». Це інтимна лірика автора, який розповідає вустами свого ліричного героя про сильні почуття, які, на жаль, не отримують взаємності. Та хоч головний герой і знає, що йому не бути разом з коханою, він все одно лишається вірним їй. Він тужить і страждає.

Так, виявляється, чоловіки теж можуть бути чутливими. Їх серце теж може переповнюватись почуттями, а коли кохання лишається нерозділеним – горювати і впадати у розпач. Ліричний герой мріє повернути втрачену любов, яка колись спершу була мрією, потім стала реальністю, а ще пізніше – його минулим. Цим коханням він жив, воно було для нього найціннішим, та все закінчилось, а він не може примиритись з такою реальністю.

Герой згадує обличчя коханої, яке для нього найпрекрасніше і наймиліше у світі, і не може повірити, що вона більше його не кохає. І щоразу, коли він десь бачить її силует, його серце розривається на шматочки від відчаю і розуміння, що разом їм вже не бути. Гірко і сумно йому усвідомлювати, що казка закінчилась, і навіть усмішку коханої, звернену до нього, він вже не побачить…

Та щоб краще відчути емоції поета, краще все ж читати вірш «Ти не любиш мене…» Миколи Вороного українською мовою, бо краще за оригінал ніщо не передасть ці переживання.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ти не любиш мене» Миколи Вороного українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Ти не любиш мене» Миколи Вороного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *