«Ти виграв, я тебе ненавиджу» Лаванда Різ

«Ти виграв, я тебе ненавиджу» Лаванда Різ

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2773 переглядів
2773 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ти виграв, я тебе ненавиджу» Лаванди Різ (анотація)

Книга «Ти виграв, я тебе ненавиджу» Лаванди Різ – це історія про першу пристрасть та ненависть, що так властиві першим крокам у дорослому житті. Весь твір присвячений темі кохання через призму стосунків молодих людей, які тільки пізнають цей світ та один одного. Головна особливість стилю письменниці полягає в тому, що її книги неймовірно емоційні та щирі зі своїм читачем, і ця книга не виключення.

Історія, що була написана Різ, має два початки. Спочатку читач зустрічає героїв вже під час навчання в коледжі, проте їх історія почалась набагато раніше. Але герої до певного часу воліли б про неї не згадувати. Кохання взяло в свій полон двох неймовірно різних людей: досить бідну дівчину, що разом з тим була відмінницею, та стереотипного «мажора». Вони були злучними братом та сестрою, проте його потрапляння до них в сім’ю сталось, коли обоє були в свідомому та дорослому віці. До речі, читати онлайн книгу «Ти виграв, я тебе ненавиджу» Лаванди Різ українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Разом з ним вона проклала шлях до перших серйозних почуттів. Але окрім пристрасті, ці стосунки мали і зворотну сторону. Він дав їй зрозуміти, можливо, і випадково, що таке ненависть. З розбитим серцем вона твердо впевнена в тому, що це більше ніколи не повториться.

Скачати книгу «Ти виграв, я тебе ненавиджу» Лаванди Різ можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ти виграв, я тебе ненавиджу» Лаванди Різ українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ти виграв, я тебе ненавиджу» Лаванди Різ

Одна відповідь до “Ти виграв, я тебе ненавиджу”

  1. Інна Інна сказав:

    Ух, багато емоцій меня подарувала книга “Ти виграв, я тебе ненавиджу”, я досі згадую та розповідаю про неї всім своїм подругам. Так хочеться продовження, надуюсь воно буле дуже скоро, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *