«Ти знаєш, що ти — людина» Василь Симоненко

Вірш «Ти знаєш, що ти — людина» Василь Симоненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2004 переглядів
2004 переглядів
[uptolike]

Вiрш «Ти знаєш, що ти — людина» Василя Симоненка

Ти знаєш, що ти — людина.
Ти знаєш про це чи ні?
Усмішка твоя — єдина,
Мука твоя — єдина,
Очі твої — одні.

Більше тебе не буде.
Завтра на цій землі
Інші ходитимуть люди,
Інші кохатимуть люди —
Добрі, ласкаві й злі.

Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!

Бо ти на землі — людина,
І хочеш того чи ні —
Усмішка твоя — єдина,
Мука твоя — єдина,
Очі твої — одні.

Аналiз вiрша «Ти знаєш, що ти — людина» Василя Симоненка

В 1962 році вийшов вірш «Ти знаєш, що ти — людина» Василя Симоненка став одним з найкращих в його творчості. Він входить до збірки «Земне тяжіння». В основі твору роздуми ліричного персонажа, таке собі філософствування про життя. На що справді заслуговує кожна людина? До чого вона повинна тягнутися? Та що має встигнути зробити?

Автор сам поринає у спогади того, як саме він живе в цьому світі. Життя – дуже швидкоплинна річ, тому кожен повинен розуміти наскільки важливо не втратити індивідуальність та зрозуміти своє призначення на цій планеті. Кожен має встигнути зустріти свою другу половинку та покохати по-справжньому. А найголовніше – зробити більше гарних справ.

Риторичні питання автора надихнуть кожного читача на думки, а згодом і на дії, які змінять життя людини. Кожен повинен спішити жити задля того, щоб встигнути залишити по собі слід.

Задля того, щоб швидше зрозуміти своє призначення та змінити життя, радимо читати онлайн усім вірш «Ти знаєш, що ти — людина» Василя Симоненка українською мовою.

Тут ви можете слухати читання онлайн вірш “Ти знаєш, що ти — людина” Василя Симоненка українською мовою абсолютно безкоштовно.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ти знаєш, що ти — людина» Василя Симоненка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Ти знаєш, що ти — людина» Василя Симоненка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *