«Тягар любові» Аґата Крісті

«Тягар любові» Аґата Крісті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1354 переглядів
1354 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Тягар любові» Аґати Крісті (анотація)

Книга «Тягар любові» Агати Крісті представляє собою класику жанру любовного роману. Письменниця в своєму стилі показує непрості та неоднозначні сюжети, які разом з тим викликають до себе інтерес, не дивлячись на те, що книга вийшла більш ніж 50 років тому. Сюжети авторки дозволяють читачеві не тільки спостерігати цікаву та незвичайну історію, а самому після прочитання робити ті чи інші висновки. Саме так проявляється головна риса всіх книг Крісті – психологічність, яка дозволяє зачіпити та довго не відпускати свого читача.

Ця історія розповідає про непрості взаємостосунки батьків та дітей. Справа в тому, що Лора Франклін – головна героїня, завжди відчувала себе відстороненою, та тою людиною, яку не зрозуміли. Для неї є лише одна відрада в обличчі друга сім’ї – містера Болдока, який розуміє, наскільки сильно страждає головна героїня через відсутність уваги з боку батька. До речі, читати онлайн книгу «Тягар любові» Агати Крісті українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Заздрячи молодшій сестрі, що в один момент забирає всю батьківську увагу, Лора бажає, щоб та назавжди зникла. За іронією долі в домі стається пожежа і головна героїня, нехтуючи собою, рятує сестру. Після цього її життя кардинально змінюється і вона починає гіперопікувати свою сестру.

Чим це закінчиться можна дізнатись, якщо вирішите скачати книгу «Тягар любові» Агати Крісті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Тягар любові» Аґати Крісті українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тягар любові» Аґати Крісті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *