«Тягар пристрастей людських» Вільям Сомерсет Моем

«Тягар пристрастей людських» Вільям Сомерсет Моем

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1034 переглядів
1034 переглядів

Короткий зміст книги «Тягар пристрастей людських» Вільяма Сомерсета Моема (анотація)

Книга «Тягар пристрастей людських» Сомерсета Моема дуже просякнута філософією. Цікаво те, що тут немає виключно позитивних героїв – у кожного є свої добрі і не дуже сторони, і саме так і є у реальному житті. Разом з героєм вам доведеться вирушити в тривалу подорож сторінками життя, і подумати над тим, навіщо ми живемо.

Головний герой Філіп відчув на собі, що таке неприхильність долі. Він втратив своїх батьків ще коли був дитиною – мати померла під час пологів. Хлопчик все життя шукав своє призначення. Можливо, якби поруч було плече надійного дорослого, його б так не кидало з крайнощів у крайність, з однієї сфери діяльності в іншу. І він би визначився в житті і довів би розпочату справу до кінця, ставши б у ньому професіоналом.

Але Філіп постійно вчиться, переїжджає з міста до міста, із країни до країни. В особистому житті теж все не так, як хотілося. Паралельно він міркує про те, що в житті все не так райдужно, як ми малюємо у своїх мріях. І, можливо, потрібно відновитися і почати жити. Але як це зробити, якщо ти вже розігнався?

Книга душевна і часом складна. Але ви не зможете відірватися, тому що будете в собі бачити того самого Філіпа, який шукає себе. Чи знайде? Філософське питання, на яке вам і належить відповісти самостійно.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Тягар пристрастей людських» Вільяма Сомерсета Моема та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Тягар пристрастей людських» Вільяма Сомерсета Моема: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Тягар пристрастей людських» Вільяма Сомерсета Моема і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тягар пристрастей людських» Вільяма Сомерсета Моема

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *