«Тигролови» Іван Багряний
Аудіо-книга

«Тигролови» Іван Багряний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
14322 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Тигролови» Івана Багряного (анотація)

Роман «Тигролови» – справжній діамант української літератури XX століття. Ця книга є особливою для Івана Багряного – на прикладі долі головного героя Григорія Многогрішного письменник розповів про своє життя, понівечене радянським тоталітарним режимом. За цей грандіозний роман автор був посмертно нагороджений українською Національною премією імені Т.Г. Шевченка.

Григорій – талановитий інженер-авіаконструктор, але окрім цього – палкий патріот України та людина з твердими моральними устоями та незламним характером. Чоловікові не пощастило – він змушений був жити в нелегкі тридцяті роки минулого століття, коли велетенська тоталітарна махіна ламала характери та в усіх куточках своєї країни встановлювала свої порядки. Саме такі незламні та принципові патріоти ставали «ворогами народу», яких безжально знищували. Серед таких нещасних і опинився Григорій.

Головному герою пощастило – йому вдалося врятуватися. Після арешту він утік з потягу та опинився в самісінькому серці дикої природи – у величній та суворій тайзі. За іронією долі він потрапляє за кілька тисяч кілометрів від батьківщини до української родини, яка вже багато років живе в цих краях. Перед читачами розкриваються подробиці колоритного тайгового життя та промислу місцевих жителів, мальовничі краєвиди та жива природа, що ще не скорилася людині.

Ловля тигрів – найбільш дивне заняття, яким займається нова родина Григорія. Іван Багряний дуже символічно зобразив волелюбних тигрів та полювання на них, провівши паралелі з радянськими репресіями. Тайга також постає в «соковитому» описі Багряного квітучою, вільною та сильною – на противагу злидням, терору й смерті на батьківщині головного героя.

Загалом книга «Тигролови» вражає великою кількістю метафор, порівнянь і зіставлень. За пригодницьким сюжетом репресованого українця прихована драматична доля цілої історичної епохи.

Якщо ви бажаєте скачати «Тигролови» Івана Багряного на нашому сайті, пропонуємо вам скористатися електронними книгами наступних форматів: fb2, txt, epub та rtf. Також вам буде зручно читати онлайн цей твір, який ми надаємо безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Тигролови» Івана Багряного українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Тигролови» Івана Багряного

Ліпше вмирати біжучи, ніж жити гниючи!

В сміливих щастя завжди є!..

подався доганяти без надії догнати.

але – сміливі завжди мають щастя.

"Бог не без милості, козак не без щастя"

Скачати безкоштово книгу «Тигролови» Івана Багряного українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тигролови» Івана Багряного

Одна відповідь до “Тигролови”

  1. Аліна Аліна сказав:

    «Тигролови» – це улюблена книга ще зі шкільної парти. Читаючи цей твір десять років тому, я вже розуміла, що він вартий уваги. Він став для мене гімном життя та мотивацією, адже якщо пройшовши через безліч випробувань головний герой зміг вистояти, то і мені гріх скаржитись.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *