«Тирамісу з полуницями» Йоанна Ягелло

«Тирамісу з полуницями» Йоанна Ягелло

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
498 переглядів
498 переглядів

Про книгу «Тирамісу з полуницями» Йоанни Ягелло

Любителям легкої прози рекомендуємо читати онлайн книгу «Тирамісу з полуницями» Йоанни Ягелло українською мовою – новий зворушливий роман про важкість вибору та швидкоплинність часу.

Життя Лінки наповнене новими знайомствами. Молода дівчина навчається в коледжі, вона приваблива та добра, зустрічає молодих людей та зачаровує їх своєї відкритістю і добротою.

Героїня книги «Тирамісу з полуницями» закохується в хлопця. Адріан став першим, кому молода Лінка довірила своє серце. Вони весело проводять час, в них багато спільного. Лінка нарешті здійснила свою мрію – завела блог, в котрому розказує про своє життя.

Однак, з головою занурившись у відносини з Адріаном, Лінка забула про своїх рідних та друзів. Вона майже не бачиться з ними, дуже рідко відвідує родичів. На всі запитання вона відмовчується, через що рідні люди починають хвилюватись за неї.

Згодом життя змушує Лінку задуматись, чи правильно вона поводиться. У дівчини починаються проблеми. Вона втрачає зв’язок з Адріаном, сварки між ними переконують студентку розірвати стосунки.

Лінка вирішує відновити відносини з родичами. Вони відкривають їй свої таємниці, що змушують дівчину плакати та просити вибачення. Чи зрозуміє дівчина, яку помилку зробила? Про це ви дізнаєтесь, якщо захочете скачати книгу «Тирамісу з полуницями» Йоанни Ягелло безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тирамісу з полуницями» Йоанни Ягелло

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *