«Тиша і грім» Василь Симоненко

«Тиша і грім» Василь Симоненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
249 переглядів
249 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Тиша і грім» Василя Симоненка (анотація)

Книга «Тиша і грім» Василя Симоненка – це збірка його поетичних творів, яка вперше вийшла друком у 1962 році. Для Симоненка це була перша така книга, і у ній відобразились почуття та емоції поета, які були викликані різними подіями у суспільстві і у його власному житті. А назву для збірки дав один з віршів, який саме так і називався.

Теми віршів, зібраних у книзі, дуже різні – в одних відображені переживання, пов’язані зі страшною війною, яка забрала і скалічила мільйони життів українців, а в інших проявляється романтична і тонка натура поета, який уміє любити.

Кохання до жінки і любов до України – ось, певно, дві головні теми у творчості Симоненка. Хоча ще однією важливою темою є сприйняття людиною самої себе. Поет закликав людей поважати себе та інших, цінувати своє та чуже життя, бо воно є найбільшим скарбом для кожного.

Василь Симоненко був поетом-шістдесятником. Він ніколи не писав про щось буденне чи випадкове. У його творах відчувається глибока душа і всебічне осмислення важливих понять і явищ Саме з нього в українській культурі почався рух опору у 1960-х роках. І скільки б не минуло часу з моменту написання віршів, які увійшли до збірки, вони залишаються актуальними для людей. Читаючи їх, отримуєш задоволення від чудової української мови і від таланту митця, який їх створив, вклавши в кожен рядок частинку своєї душі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Тиша і грім» Василя Симоненка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тиша і грім» Василя Симоненка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *