«Тисяча доріг» Марія Савчин

«Тисяча доріг» Марія Савчин

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
972 переглядів
972 переглядів

Короткий зміст книги «Тисяча доріг» Марії Савчин (анотація)

Не може бути більш захопливої, драматичної та вражаючої історії, ніж та, що взята з реального світу. Переконливим доказом цього є книга «Тисяча доріг» Марії Савчин, що в своїх мемуарах виклала власні спогади про роботу в підпіллі в роки найжорстокішої боротьби в Європі ХХ століття. Ця жінка – непересічна особа в історії української збройної боротьби проти радянської та німецької окупації в роки Другої світової війни та післявоєнний час. Вона була дружиною Василя Галаси на прізвисько «Орлан», що був заступником керівника ОУН в Закерзонні, що нині знаходиться на території Польщі.

В сферу обов’язків дружини повстанця входило чимало: зустрічі з іншими повстанцями, виконання доручень чоловіка та його побратимів, розвідувальні місії та виконання зв’язкової служби. На її шляху було чимало труднощів, втрат та небезпек, з якими їй доводилось боротись. Важко не вражатись тому, на який ризик йшла Савчин, відправляючись на нове завдання. Від неї залежала не лише безпосередньо її доля та доля чоловіка, але й життя тих вояків, що були поруч з нею весь цей час.

Маленький подвиг авторки є складовою великої боротьби, що точилась на зламі ХХ століття. Він не має бути забутий, й це робить книгу вартою уваги. Остання є відкритою раною душі людини, що не шкодуючи себе, боролась за свою країну, віддано служачи їй, йдучи крізь втрати, зраду та поразки. Важко уявити, якою сильною треба бути людиною, щоб пройти цей шлях гідно.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Тисяча доріг» Марії Савчин та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Тисяча доріг» Марії Савчин: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Тисяча доріг» Марії Савчин і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тисяча доріг» Марії Савчин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *