«Тисяча журавлів» Ясунарі Кавабата

«Тисяча журавлів» Ясунарі Кавабата

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1628 переглядів
1628 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Тисяча журавлів» Ясунарі Кавабати (анотація)

Книгу «Тисяча журавлів» Ясунарі Кавабата написав у 1951 році. Це повість, створена за принципом вабі, згідного якого має краса має бути зображена не яскраво, а у приглушених тонах, а акцент робиться на тому, що кожна мить життя цінна. Окрім того, композиційно твір побудований за принципами чайної церемонії.

У центрі сюжету знаходиться герой з іменем Кікудзі, на життя якого великий вплив має одна «фатальна жінка». Її звати Тікако Курімото, у неї є власний чайний павільйон, а себе вона називає берегинею чайної церемонії.

Та найголовніше, що у неї стосунки з батьком головного героя – вона його коханка. Коли Кікудзі був ще дитиною, тато часто брав його з собою, коли йшов до неї. Під час чергового такого візиту юний герой побачив на тілі Тікако огидну (на його погляд) родиму пляму, яка після того ввижалась йому скрізь.

Минає 20 років, Кікудзі вже дорослий чоловік, а батька вже й на світі немає. Та пані Курімото про хлопця не забуває. Вона запрошує його на чайну церемонію, а він, як не дивно, погоджується прийти, хоча раніше не робив цього. Там він зустрічає іншу батькову коханку, пані Ооту, до якої у нього несподівано виникають почуття.

Але не все так просто. Пані Тікако намагається головного героя звести з іншою дівчиною, яка може стати йому чудовою дружиною, а в результаті це призводить до трагічних наслідків…

Слухати аудіокнигу «Тисяча журавлів» Ясунарі Кавабата онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Тисяча журавлів» Ясунарі Кавабати українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тисяча журавлів» Ясунарі Кавабати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *