«Тисячоликий герой» Джозеф Кемпбелл

«Тисячоликий герой» Джозеф Кемпбелл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
17801 переглядів
17801 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Тисячоликий герой» Джозефа Кемпбелла (анотація)

Книга «Тисячоликий герой» – праця з-під пера американського письменника, історика та модерного філософа Джозефа Кемпбелла. Він є майже легендарною постаттю для сучасного американського і не тільки культурного простору. В своїй новій праці він торкається теми, яка є вічною для людства – міфології.

Ще з часів Древньої Греції людство непокоїла тема чогось потойбічного та того, що не можна пояснити. Робота автора намагається поринути в ці питання та показати широкому загалу фундаментальне дослідження на цю тематику. Книга написана в стилі науково-популярної літератури, тому кожен, кому цікава тема, зможе легко ознайомитись з нею.Читати онлайн книгу «Тисячоликий герой» за авторства Джозефа Кемпбелла українською мовою користуючись нашим електронним ресурсом.

Людство завжди створювало собі міфічних героїв, прикладів для наслідування, які були сильними та витривалими, розумними та хитрими. Наприклад, Еней, Прометей чи навіть Ілля Муромець. Всі вони – міфічні образи. І автор в своїй роботі намагається докопатися до суті цих образів та зрозуміти, чому люди завжди намагаються собі такий образ створити. Проте, крім аналізу «міфу» письменник приводить читача до несподіваної думки, що всі є тими самими «міфічними героями», але він також дає змогу зрозуміти, як цього образу позбутися.

Скачати книгу «Тисячоликий герой» Джозефа Кемпбелла безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Тисячоликий герой» Джозефа Кемпбелла українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тисячоликий герой» Джозефа Кемпбелла

3 відповіді до “Тисячоликий герой”

  1. Арина Арина сказав:

    Міфологія, наука якою я цікавлюсь ще з дитинства. Звичайно моє око не могла не привернути книга «Тисячоликий герой». Дослідження яке зробив письменник, привело мене до думки, що не дивлячись на риси, які відрізняють релігії та міфи в них є щось спільне. Досить цікава робота — рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *