«Титан» Теодор Драйзер

«Титан» Теодор Драйзер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8886 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Титан» Теодора Драйзера (анотація)

Роман «Титан» є продовженням історії життя американського мільйонера Френка Ковпервуда під назвою «Фінансист» та другою частиною серії «Трилогія бажання». Прототипом головного героя стала реальна людина – впливовий американський мільйонер Чарльз Йєркс, який був відомий своїм талантом робити гроші буквально з нічого.

Теодор Драйзер змушує свого героя знову пройти крізь низку випробувань та заявити всій країні не тільки про свій професіоналізм, а й про своє особисте життя. Але способи для цього Френк обирав ті ж самі, що і на початку своєї фінансової кар’єри. Використовуючи перевірені схеми, Ковпервуд намагається прив’язати до них і своє кохання. Звичайно, він почав з того, з чого починав і раніше – з помилок.

Починаючи читати онлайн книгу, спостерігаєш за зміною внутрішнього світу головного героя, який сходить до нових вершин – уже в Чикаго, куди переїхав з Філадельфії. Тепер Френк не сам – він йде по життю зі своєю коханою жінкою, яку чомусь не хоче приймати чикагська спільнота, як колись не хотів приймати «вищий світ» і його, зовсім юного хлопчину з амбітними планами.

Чоловік розуміє: їм двом доведеться пройти такий самий шлях, де мета виправдовує будь-які засоби. Чи може, на горизонті з’являться інші жінки? Таким чином, у книзі «Титан» Ковпервуд складає вже другий іспит на витривалість, намагаючись ще більше примножити свої статки та переступаючи через перешкоди від неформальних чикагських лідерів.

Чи треба засуджувати головного героя книги? Його вольові зусилля і твердість характера викликають захоплення, та слід зазирнути глибше – в його цінності та пріоритети, емоції та почуття. Він прагне щастя, проте робить нещасними всіх жінок, з якими його зводить доля. Чим закінчаться його любовні страждання, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати «Титан» Теодора Драйзера.

Як завжди, автор звалює на читача цілу кипу вічних моральних дилем, пропонуючи йому зробити власні висновки. Цей твір ви знайдете в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Насолодитися його читанням ви можете безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Титан» Теодора Драйзера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Титан» Теодора Драйзера українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Титан» Теодора Драйзера

Одна відповідь до “Титан”

  1. Ярина Ярина сказав:

    Більш за все з Трилогії бажань мені зайшла книга “Титан”, в ній настільки бурлить життя, що мені на мить здалося, що я насправді дуже нудно живу. В світі стільки всього, хочеться усе спробувати. Раджу окунутись в атмосферу, можливо ви теж переглянете своє життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *