«Титан» Теодор Драйзер
Аудіо-книга

«Титан» Теодор Драйзер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2229 переглядів
2229 переглядів

Про книгу «Титан» Теодора Драйзера

Роман «Титан» є продовженням історії життя американського мільйонера Френка Ковпервуда під назвою «Фінансист» та другою частиною серії «Трилогія бажання». Прототипом головного героя стала реальна людина – впливовий американський мільйонер Чарльз Йєркс, який був відомий своїм талантом робити гроші буквально з нічого.

Теодор Драйзер змушує свого героя знову пройти крізь низку випробувань та заявити всій країні не тільки про свій професіоналізм, а й про своє особисте життя. Але способи для цього Френк обирав ті ж самі, що і на початку своєї фінансової кар’єри. Використовуючи перевірені схеми, Ковпервуд намагається прив’язати до них і своє кохання. Звичайно, він почав з того, з чого починав і раніше – з помилок.

Починаючи читати онлайн книгу, спостерігаєш за зміною внутрішнього світу головного героя, який сходить до нових вершин – уже в Чикаго, куди переїхав з Філадельфії. Тепер Френк не сам – він йде по життю зі своєю коханою жінкою, яку чомусь не хоче приймати чикагська спільнота, як колись не хотів приймати «вищий світ» і його, зовсім юного хлопчину з амбітними планами.

Чоловік розуміє: їм двом доведеться пройти такий самий шлях, де мета виправдовує будь-які засоби. Чи може, на горизонті з’являться інші жінки? Таким чином, у книзі «Титан» Ковпервуд складає вже другий іспит на витривалість, намагаючись ще більше примножити свої статки та переступаючи через перешкоди від неформальних чикагських лідерів.

Чи треба засуджувати головного героя книги? Його вольові зусилля і твердість характера викликають захоплення, та слід зазирнути глибше – в його цінності та пріоритети, емоції та почуття. Він прагне щастя, проте робить нещасними всіх жінок, з якими його зводить доля. Чим закінчаться його любовні страждання, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати «Титан» Теодора Драйзера.

Як завжди, автор звалює на читача цілу кипу вічних моральних дилем, пропонуючи йому зробити власні висновки. Цей твір ви знайдете в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Насолодитися його читанням ви можете безкоштовно та без реєстрації.

Скачати безкоштово книгу «Титан» Теодора Драйзера

Рекомендації

Відгуки на книгу «Титан» Теодора Драйзера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *