«В бур’янах» Степан Васильович Васильченко

«В бур’янах» Степан Васильович Васильченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1666 переглядів
1666 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «В бур’янах» Степана Васильовича Васильченко (анотація)

Повість «У бур’янах» за авторства Степана Васильченко розповідає про одного з найлегендарніших письменників української літератури – Тараса Шевченка. Якщо бути точнішим, то твір не охоплює все життя Кобзаря, концентруючи увагу лише на його дитинстві. Часи юності Тараса Шевченка – непростий період для українського села. Закріпачене населення та біднота були постійними гнітючими супутниками звичайного селянина.

Не дивлячись на все вищезгадане, письменник намагається продемонструвати і світлі моменти, що були в дитинстві Шевченка. Проте твір неймовірно ідеалізує образ Шевченка в українській культурі, на що натякає буквально весь текст. Але важко не погодитись з автором в тому, що Кобзар справив значний вплив на розвиток культури. До речі, читати онлайн повість «У бур’янах» Степана Васильченка українською мовою можна на нашому ресурсі електронних книг.

Розповідь починається ще до моменту народження самого Тараса. Спочатку автор розповідає про те, що сказали батьку майбутнього Кобзаря, ніби саме його син стане тим, хто буде боротись з царями та панами. Історія, яку розповідає автор – напівміфічна, яка лише частково є біографічною. Проте, автор намагається через призму поета описати тяжку долю українського народу та його боротьбу за свою волю, уособленням якої беззаперечно і став Шевченко.

А познайомитись зі всієї історією можна лише скачавши повість «У бур’янах» Степана Васильченка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «В бур’янах» Степана Васильовича Васильченко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «В бур’янах» Степана Васильовича Васильченко

Одна відповідь до “В бур’янах”

  1. Люда Люда сказав:

    Приємно було почитати невелику історію з життя мого улюбленого письменника Тараса Шевченка в книзі “В бур’янах”. Часом виникала посмішка, часом здивування – раджу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *