«Тим часом у дофаміновому місті» Ді-Бі-Сі П'єр

«Тим часом у дофаміновому місті» Ді-Бі-Сі П'єр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
64 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Тим часом у дофаміновому місті» Ді-Бі-Сі П'єра (анотація)

Запрошуємо до міста, у якому свої корпоративні офіси відкрила цифрова інноваційна корпорація «Окраґон». На окраїні цього міста самотній батько Лон щосили намагається впоратися з життєвими реаліями: втратив дружину, з роботи скоротили, грошей заледве вистачає. А донька, дев’ятирічна Шелбі-Енн, вимагає телефона. А ще тигра – розважальну програму – до дня народження.

У відчайдушній спробі налагодити стосунки з дітьми – Шелбі-Енн та Іґаном – Лон відкриває безмежні можливості віртуального світу, дивовижні й моторошні водночас. Чи зможе він скористатися з них для себе й сім’ї? Історія головних героїв – лише вершечок айсберґа в цьому багатогранному творі, де кожна сюжетна лінія живе, пульсує, а кожен персонаж – яскравий та символічний.

Хаотичний, абсурдний, безжальний світ сьогодення, яким правлять лайки, фейки і рейтинґи. Що дають нам технології? Що в нас забирають? Що нам залишається? Чи залишаємося ми собою, приймаючи їх як невідємну частину нашого життя і нас самих? Запрошуємо до подорожі в недалеке майбутнє. Дорога може видатися горбистою, тернистою, шорсткою – якою й повинна бути сатира на сьогодення.

Врешті цим шляхом тією чи тією мірою вже мандрує кожен із нас.

Переклад та публікацію цієї книжки підтримав Європейський Союз за програмою «Дім Європи».


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Тим часом у дофаміновому місті» Ді-Бі-Сі П'єра українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Тим часом у дофаміновому місті» Ді-Бі-Сі П'єра українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тим часом у дофаміновому місті» Ді-Бі-Сі П'єра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *