«У гармонії з тілом. Про менструацію та дорослішання» Анна Сальвія Рібера, Крістіна Торрон Віяльта

«У гармонії з тілом. Про менструацію та дорослішання» Анна Сальвія Рібера, Крістіна Торрон Віяльта

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
393 переглядів
393 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «У гармонії з тілом. Про менструацію та дорослішання» Анни Сальвії Рібера, Крістіни Торрон Віяльта (анотація)

Одного дня це трапляється. Раптом почуваєшся зовсім розгубленою. У твоєму житті з’явилася вона — менструація. Здається, ти вже десь чула про цей особливий процес жіночого організму. Але детально розпитати в мами соромилася, гугл видав купу неперевірених фактів, а подружки й самі трохи ошелешені інакшістю своїх тіл. Добре, що відповіді на головні запитання про дорослішання є в цій книжці. Вона пояснить тобі все, що варто знати про зміни в організмі. І те, як прийняти їх, бути впевненою, добре почуватися та жити в гармонії з тілом.

Найважливіша книжка для тих, хто тільки починає дорослішати, і тих, хто має справу з місячними вже декілька років.

“У гармонії з тілом. Про менструацію та дорослішання” – це чудова книга для дівчаток, які починають свій шлях дорослішання. Автори Анна Сальвія Рібера та Крістіна Торрон Віяльта простими та доступними словами пояснюють особливості менструації та змін в організмі, які відбуваються під час цього процесу. Вони надають нам інформацію, що вирішує найбільш загальні запитання, які виникають у дівчаток, котрі тільки почали стикатися з цим явищем.

Книга також допоможе відповісти на запитання, які важко задати дорослим. Вона допоможе дівчаткам зрозуміти, що менструація – це не щось незвичайне, і що з нею самопочуття повинно бути нормальним. Автор надає корисні поради про те, як відчувати себе комфортно, як підтримувати здоров’я і як зберігати гігієну в цей період.

Ця книга також буде корисною для батьків та вчителів, які хочуть зрозуміти, як краще допомогти своїм дівчаткам у цей непростий період. Автор скрупульозно готує поради та рекомендації для батьків та вчителів, щоб вони могли надати підтримку та зрозуміння дівчатам на даному складному та специфічному етапі їх життя.

Загалом, дане пізнавальне видання – це чудова книга для дівчаток, яка навчить їх розуміти та приймати зміни в своєму організмі. Вона допоможе їм жити в гармонії з їхнім тілом. Рекомендуємо цю книгу всім батькам, вчителям та дівчаткам, які шукають підтримку та корисну інформацію про менструацію.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «У гармонії з тілом. Про менструацію та дорослішання» Анни Сальвії Рібера, Крістіни Торрон Віяльта українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «У гармонії з тілом. Про менструацію та дорослішання» Анни Сальвії Рібера, Крістіни Торрон Віяльта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *