«У лісі-лісі темному» Рут Веар

«У лісі-лісі темному» Рут Веар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «У лісі-лісі темному» Рут Веар

Роман «У лісі-лісі темному» – атмосферна драматично-детективна історія з присмаком містики, що відправляє читача у світ дитячих жахіть з розповідей про «темний-темний ліс». Британська письменниця Рут Вейр доповнює цей моторошний антураж скляним домом – саме тут відбулися дивні містичні речі, після яких головна героїня твору Нора опинилася в лікарні з повною втратою пам’яті.

На початку роману сюжетна лінія нагадує звичайну мелодраму. Нора раптово отримує запрошення на дівочу вечірку перед весіллям від колишньої шкільної подруги Клер. Все закономірно, проте у цій події є один суперечливий момент: дівчата не спілкувалися десять років після завершення школи.

Навіщо Клер запросила Нору? Хто є обранцем Клер? Чому не було запрошення на саме весілля? І, нарешті, чому для проведення вечірки був обраний скляний дім в самій гущавині лісу? Якщо ви хочете отримати відповіді на ці питання разом з головною героїнею, розкривши її основну таємницю минулого, поспішайте читати онлайн цю захоплюючу книгу.

За жанровими особливостями цей твір нагадує герметичний детектив – у замкненому просторі опинилися шістка людей, зовсім різних і внутрішньо віддалених одне від одного. У цій строкатій компанії відбувається страшна трагедія – вечірка завершується вбивством.

Прийшовши до тями в лікарні, Нора вирішує розібратися в тому, що відбулося на вихідних, складаючи власний пазл. І тут починає розплутуватися клубок минулого, в якому дівчина боялася зізнатися навіть самій собі. Вражаюча кінцівка книги «У лісі-лісі темному» не залишить байдужими навіть прискіпливих поціновувачів детективних історій.

Ця книга красномовно доводить: минуле набагато сильніше за теперішнє, і навіть якщо ти хочеш його позбутися, воно може зіграти злий жарт та зробити відчутний відбиток на твоїй долі. Якщо ви скучили за творами, в яких детективна лінія тісно переплітається з психологізмом і драматизмом особистого життя, радимо скачати «У лісі-лісі темному» Рут Вейр. Відвідувачі нашого сайту мають змогу отримати цей роман безкоштовно та без реєстрації, обравши будь-який з наступних форматів електронних матеріалів: fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

В’язень Неба
В’язень Неба Карлос Руїс Сафон
Коли подих стає повітрям
Коли подих стає повітрям Пол Каланіті
Бог завжди подорожує інкогніто
Бог завжди подорожує інк... Лоран Гунель
Ось я
Ось я Джонатан Сафран Фоєр

Відгуки на книгу «У лісі-лісі темному» Рут Веар