«У лісі-лісі темному» Рут Веар

«У лісі-лісі темному» Рут Веар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
382 переглядів
382 переглядів

Про книгу «У лісі-лісі темному» Рут Веар

Роман «У лісі-лісі темному» – атмосферна драматично-детективна історія з присмаком містики, що відправляє читача у світ дитячих жахіть з розповідей про «темний-темний ліс». Британська письменниця Рут Вейр доповнює цей моторошний антураж скляним домом – саме тут відбулися дивні містичні речі, після яких головна героїня твору Нора опинилася в лікарні з повною втратою пам’яті.

На початку роману сюжетна лінія нагадує звичайну мелодраму. Нора раптово отримує запрошення на дівочу вечірку перед весіллям від колишньої шкільної подруги Клер. Все закономірно, проте у цій події є один суперечливий момент: дівчата не спілкувалися десять років після завершення школи.

Навіщо Клер запросила Нору? Хто є обранцем Клер? Чому не було запрошення на саме весілля? І, нарешті, чому для проведення вечірки був обраний скляний дім в самій гущавині лісу? Якщо ви хочете отримати відповіді на ці питання разом з головною героїнею, розкривши її основну таємницю минулого, поспішайте читати онлайн цю захоплюючу книгу.

За жанровими особливостями цей твір нагадує герметичний детектив – у замкненому просторі опинилися шістка людей, зовсім різних і внутрішньо віддалених одне від одного. У цій строкатій компанії відбувається страшна трагедія – вечірка завершується вбивством.

Прийшовши до тями в лікарні, Нора вирішує розібратися в тому, що відбулося на вихідних, складаючи власний пазл. І тут починає розплутуватися клубок минулого, в якому дівчина боялася зізнатися навіть самій собі. Вражаюча кінцівка книги «У лісі-лісі темному» не залишить байдужими навіть прискіпливих поціновувачів детективних історій.

Ця книга красномовно доводить: минуле набагато сильніше за теперішнє, і навіть якщо ти хочеш його позбутися, воно може зіграти злий жарт та зробити відчутний відбиток на твоїй долі. Якщо ви скучили за творами, в яких детективна лінія тісно переплітається з психологізмом і драматизмом особистого життя, радимо скачати «У лісі-лісі темному» Рут Вейр. Відвідувачі нашого сайту мають змогу отримати цей роман безкоштовно та без реєстрації, обравши будь-який з наступних форматів електронних матеріалів: fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «У лісі-лісі темному» Рут Веар