«39 ключів. Кехіли проти Весперів. У лиху годину.Книга 3» Пітер Леранжис

«39 ключів. Кехіли проти Весперів. У лиху годину.Книга 3» Пітер Леранжис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
839 переглядів
839 переглядів

Короткий зміст книги «39 ключів. Кехіли проти Весперів. У лиху годину.Книга 3» Пітера Леранжиса (анотація)

Можливо, ви вже знайомі з Деном Кехілом, відважним підлітком, який готовий навіть собою ризикувати, щоб врятувати родину. А якщо ні, тоді рекомендуємо читати онлайн книгу «39 ключів. Кехіли проти Весперів. У лиху годину. Книга 3» Пітера Леранжиса українською мовою, особливо, якщо ви любите пригодницьку літературу. І хоч цикл творів «39 ключів» написано для юнацької аудиторії, дорослим він теж буде цікавий.

Центральний персонаж уже встиг переконатись у тому, якими підступними можуть бути Веспери, бо це ж вони деякий час назад викрали кількох родичів хлопця. Він дуже старався, щоб їх врятувати, але все одно був змушений змиритись з тим, що декому допомогти так і не зможе. Ворог виявився дуже сильним, тому й впоратись з ним було вкрай важко.

А поки Ден оговтувався від одного лиха, сталось ще одне – Веспери викрали його найкращого друга. З цим головний герой змиритись не міг, тому одразу кинувся на порятунок, не думаючи, що буде далі. Юнакові доведеться побувати у Туреччині та Празі, пережити небезпечні події і стрибнути вище голови, щоб захистити друга.

Поспостерігати за тим, як усе це буде відбуватись, ви зможете, коли захочете скачати книгу «39 ключів. Кехіли проти Весперів. У лиху годину. Книга 3» Пітера Леранжиса українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «39 ключів. Кехіли проти Весперів. У лиху годину.Книга 3» Пітера Леранжиса та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «39 ключів. Кехіли проти Весперів. У лиху годину.Книга 3» Пітера Леранжиса: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «39 ключів. Кехіли проти Весперів. У лиху годину.Книга 3» Пітера Леранжиса і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «39 ключів. Кехіли проти Весперів. У лиху годину.Книга 3» Пітера Леранжиса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *