«У неділю рано зілля копала» Ольга Кобилянська

«У неділю рано зілля копала» Ольга Кобилянська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5821 переглядів
5821 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «У неділю рано зілля копала» Ольги Кобилянської (анотація)

Книга «У неділю рано зілля копала» – дивовижна й драматична історія, що змушує затамувати подих, насолоджуючись співочою мовою та візерунками сюжетної лінії. Ольга Кобилянська пронизує цю драму народними пісенними мотивами, присвяченими нещасному й трагічному коханню.

Головний герой повісті – юнак-красень Грицько, який розбив серце двом дівчатам. Цей «любовний трикутник» розбурхує багато сімейно-побутових таємниць головних героїв, розкриваючи перед читачем звичайне сільське життя, традиції та звичаї угорського пограниччя.

Окрім хвилюючого сюжету, на читача чекають мальовничі гірські пейзажі та бурхливі річки, стрункі смереки та червоні маки – саме тут сплелись три долі, потрапивши в пастку власних почуттів. Цікаво, що в основі цієї історії – оповідь про нещасне кохання Марусі Чурай, що отримала свою інтерпретацію у вигляді цієї дивовижної повісті.

Радимо читати онлайн книгу «У неділю рано зілля копала» Ольги Кобилянської українською мовою всім, кому цікава тема кохання та зради у поєднанні із західноукраїнським колоритом. Цей твір є справжньою класикою, бо у всі часи люди були беззахисними перед своїми почуттями, навіть якщо вони могли викликати біду.

Пропонуємо скачати книгу «У неділю рано зілля копала» Ольги Кобилянської на нашому порталі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши найзручніший серед запропонованих форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «У неділю рано зілля копала» Ольги Кобилянської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «У неділю рано зілля копала» Ольги Кобилянської

Одна відповідь до “У неділю рано зілля копала”

  1. Мар'яна Мар'яна сказав:

    Як же я люблю українську класику, особливо твори Кобилянської. Дивовижну історію з книги “У неділю рано зілля копала” я памятаю ще з дитинства і з задоволенням перечитую вже в дорослому віці. Раджу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *