«У пошуках варварів. Подорож до країв, де починаються й не закінчуються Балкани» Андрій Любка

«У пошуках варварів. Подорож до країв, де починаються й не закінчуються Балкани» Андрій Любка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
435 переглядів
435 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «У пошуках варварів. Подорож до країв, де починаються й не закінчуються Балкани» Андрія Любки (анотація)

Нова книжка Андрія Любки — це розповідь про землі й народи між Одесою та Трієстом, про краї, де починаються й не закінчуються Балкани. Це приватний щоденник численних подорожей до популярних місць, столиць, але також до загублених у часі й просторі провінцій та невизнаних республік. Чому серби не люблять хорватів, а словенці не вважають себе балканцями, як Дунай не лише ділить, а й сполучає Європу, де й коли македонські даїшники видурюють хабарі, в яку дівчину з Бухареста автор міг би закохатися, скільки можна випити ракії в Сараєві й узо в грецькій таверні — про це та інше Любка розповідає інколи з гумором, а інколи й по-науковому ретельно, долає кордони і ставить під сумнів стереотипи, знайомиться й свариться, шукає нічліг і вдає із себе словака — одне слово, робить усе, що й треба робити, шукаючи варварів.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «У пошуках варварів. Подорож до країв, де починаються й не закінчуються Балкани» Андрія Любки українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «У пошуках варварів. Подорож до країв, де починаються й не закінчуються Балкани» Андрія Любки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *