«Убити пересмішника» Гарпер Лі

«Убити пересмішника» Гарпер Лі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8964 переглядів
8964 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Убити пересмішника» Гарпер Лі (анотація)

Написавши цей роман, американська письменниця Гарпер Лі гучно заявила про себе у літературному світі. Вперше публіка побачила його ще у 1960 році, і з того часу твір вважається класикою. Авторка навіть отримала за нього престижну премію. Розповідь ведеться від імені маленької дівчинки Джин Луїзи, яка дивиться на світ дорослих і на все, що у ньому відбувається своїми чистими дитячими очима.

З нею зможе познайомитись кожен, хто почне читати онлайн книгу «Убити пересмішника» Гарпер Лі українською мовою, як і з її батьком, який працює адвокатом. Чоловік вимушений самотужки виховувати доньку і сина (брат трохи старший за Луїзу), бо дружина померла деякий час назад. Діти дружать з хлопчиком, який приїжджає у їх містечко на літо щороку. Вони багато часу проводять разом, вигадуючи собі різні розваги.

А поки діти займаються своїми справами, батько багато працює. Черговим його підзахисним стає темношкірий хлопець, якого звинувачують у насильстві над білою дівчиною. Аттікус має зробити все, щоб довести його невинуватість, але ситуація ускладнюється суспільним несхваленням, бо ставлення у місцевих мешканців до темношкірих людей упереджене.

Яким буде вирок суду і як будуть розвиватись події далі, ви можете дізнатись самостійно. А для зручності рекомендуємо скачати книгу «Убити пересмішника» Гарпер Лі українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на будь-який пристрій, щоб мати можливість читати, коли цього захочеться.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Убити пересмішника» Гарпер Лі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Убити пересмішника» Гарпер Лі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *