«Убивчий вплив» Майк Омер

«Убивчий вплив» Майк Омер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3782 переглядів
3782 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Убивчий вплив» Майка Омера (анотація)

Книга «Убивчий вплив» Майка Омера розповідає історію про Еббі Маллен, жінку, яка працює у поліції Нью-Йорка. Вона спеціалізується на звільненні заручників, тому добре знає, як потрібно поводитись і спілкуватись зі злочинцями, терористами та іншими людьми, які когось беруть у полон. Здивувати її чимось, здається, вже просто неможливо. Але, як виявляється, бувають і виключення.

Одного разу Еббі отримує дзвінок. У слухавці вона чує голос із минулого – це її давня подруга, з якою вона була у секті Вілкоксона. Більше трьох десятків років тому вони обидві дивом вижили під час пожежі, коли загинуло дуже багато людей, які теж були сектантами. З того часу вони не бачились, але тепер Іден вирішила звернутись по допомогу саме до Еббі, знаючи, що та працює у поліції.

У жінки викрали сина і тепер вимагають величезний викуп. Маллен професіонал своєї справи, тому вона знає, що потрібно робити у такій ситуації. Героїня береться за розслідування, намагаючись спершу зрозуміти, чому викрали дитину саме у Іден. Але їй важко докопатись до істини, коли подруга мовчить. Хоча вона могла б розповісти багато про що. Наприклад, про мотиви викрадача, а також про деякі події, які відбулись з моменту тієї страшної пожежі…

Щоб виконати свою роботу, головна героїня повинна дізнатись правду. Та коли їй це вдасться, полегшення вона не відчує…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Убивчий вплив» Майка Омера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Убивчий вплив» Майка Омера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *