«Убивство Роджера Екройда» Аґата Крісті

«Убивство Роджера Екройда» Аґата Крісті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2188 переглядів
2188 переглядів

Про книгу «Убивство Роджера Екройда» Аґати Крісті

Книга «Убивство Роджера Екройда» – одна з найвідоміших і найзагадковіших праць Королеви детективу Аґати Крісті. Цей роман є тридцятим у серії про легендарного Еркюля Пуаро, від пильності та гнучкого розуму якого не сховається жоден злочинець.

Так відбулося і на цей раз, коли в провінційному містечку стався гучний злочин – було вбито сільського поміщика Роджера Екройда. За розслідування береться Пуаро, який дивом опинився неподалік від місця цієї трагедії. Відійшовши від поліцейських розслідувань, чоловік вирішив присвятити залишок свого життя спокою та відпочинку. Проте відпочити йому так і не вдалось – пригоди та розслідування самі знайшли його.

Починаючи читати онлайн цей твір, з перших сторінок занурюється в суцільний лабіринт сімейних таємниць і загадок, разом з головним героєм вивчаючи кожного з підозрюваних – широке коло сім’ї та друзів убитого. У всіх знаходиться привід до вбивства, проте тільки незначні деталі та уважність дозволяють повільно рухатися до істини, поступово відкриваючи «шафи зі скелетами». Фінал книги неперевершений – неочікувана розв’язка здивує навіть досвідчених прихильників витончених детективних історій.

Аґата Крісті з головою занурює в провінційний колорит невеличких містечок, де за кожним поворотом очікуєш дивних метаморфоз і проймаєшся затишком, спокоєм та одночасно раптовими хвилюваннями сонних маєтків. Завдяки особливим літературно-інтелектуальним прийомам письменниці під час читання книги відчуваєш себе справжнім детективом та йдеш власним шляхом у розслідуванні, зіставляючи отримані докази.

В романі «Убивство Роджера Екройда» найцікавіше спостерігати саме за витонченою детективною грою кмітливого бельгійця з потенційними злочинцями, за спілкуванням Пуаро у замкненому колі маєтку, в якому заховалося безліч загадок і шокуючих фактів.

Всі бажаючі можуть скачати «Убивство Роджера Екройда» Аґати Крісті в нашій віртуальній бібліотеці, обравши будь-який з наступних форматів електронних книг: fb2, txt, epub або rtf. Цей атмосферний та оригінальний детектив ви отримаєте на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Убивство Роджера Екройда» Аґати Крісті

Рекомендації

Відгуки на книгу «Убивство Роджера Екройда» Аґати Крісті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *