«Убивство у Мюнхені. По червоному сліду» Сергій Плохій

«Убивство у Мюнхені. По червоному сліду» Сергій Плохій

  • Назва: Убивство у Мюнхені. По червоному сліду
  • Письменник: Сергій Плохій
  • Рік: 2016
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Біографії і Мемуари
  • ISBN: 978-617-12-4033-9, 978-617-12-3855-8, 978-617-12-4031-5, 978-617-12-4032-2
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1495 переглядів
1495 переглядів

Про книгу «Убивство у Мюнхені. По червоному сліду» Сергія Плохія

Книга «Убивство у Мюнхені. По червоному сліду» – вражаюча історія про одного з найвідоміших агентів КДБ Богдана Сташинського. Ця людина вбила двох громадських діячів – Степана Бандеру і Лева Ребета. І лише через багато років, коли були розсекречені архівні матеріали США, СРСР і польських спецслужб, світ дізнався подробиці цієї страшної події. Ретельно вивчивши деталі справи Сташинського, Сергій Плохій пропонує читачам новий погляд на долю головного героя та його потрапляння у залізні обійми радянської ідеології.

Після завершення Другої світової війни протистояння УПА з радянською системою вийшло на новий рівень загострення. Напруга холодної війни не відпускала нашу державу, і радянська влада шукала можливість остаточно знищити борців за незалежність України. Саме в цей час вони натрапили на Богдана Сташинського. Дев’ятнадцятирічний юнак погодився на співпрацю з радянськими спецслужбами проти української повстанської армії, щоб уникнути арешту. Він був завербований 1950 року.

Сташинський зробив свою справу з витонченою кілерською майстерністю. Він стріляв не із звичайного пістолета, а зі спеціальної безшумної зброї, в якій кулями була отрута – розчин ціанистого калію. Такий метод убивства був справжнім проривом у 1959 році. Пістолет-спрей став об’єктом дослідження у західному світі. Історія Сташинського увійшла до книги «Великі шпигунські історії».

Документальний роман «Убивство у Мюнхені. По червоному сліду» – це намагання автора прослідкувати долю завербованого агента спецслужб. Плохій вважає: перед тим, як його засуджувати, варто придивитися до тих умов, в які поставило його життя. Починаючи читати онлайн цю книгу, можна побачити, що держава змусила Сташинського відмовитися від сім’ї та забути про моральні переконання. Юнак опинився у пастці, і проти свого бажання він поступово вчився вбивати, розуміючи, що зраджує свій народ.

Якщо ви хочете доторкнутися до життєвої драми великого шпигуна XX століття, дізнатися деталі про день вбивства Бандери та подальшу долю його вбивці, рекомендуємо скачати «Убивство у Мюнхені. По червоному сліду» Сергія Плохія. На нашому сайті ви знайдете цю книгу у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Убивство у Мюнхені. По червоному сліду» Сергія Плохія

Рекомендації

Відгуки на книгу «Убивство у Мюнхені. По червоному сліду» Сергія Плохія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *