«Убивство в Месопотамії» Аґата Крісті

«Убивство в Месопотамії» Аґата Крісті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
140 переглядів
140 переглядів

Про книгу «Убивство в Месопотамії» Аґати Крісті

«Убивство в Месопотамії» – це відомий детектив легендарної Аґати Крісті. Він умовно відноситься до серії книг про пригоди відомого Еркюля Пуаро, а саме до так званого «східного циклу» і є його найбільшим твором.

Загадкова смерть Місіс Лайднер, дружини відомого археолога у Месопотамії, здіймає справжній хаос. Усі, хто був поряд із нещасною жертвою – її чоловік, доглядальниця та інші, – мають на час вбивства залізне алібі. Проте Еркюль Пуаро не звик пасувати перед труднощами, тому розпочинає заповзяті пошуки вбивці.

Чи вдасться йому це? Звичайно, так. Інакше бути не може, адже Пуаро – детектив-легенда. А от як він дійде до істини та, найголовніше, хто виявиться душегубом, ви зможете дізнатися, коли почнете читати онлайн книгу «Убивство в Месопотамії», дуже вправно перекладену українською мовою.

Легка мова, закручений сюжет та тонкий психологізм роблять цей детектив дійсно захоплюючим. Таким, що книгу ніяк не можна «відкладати на потім». А чарівність манер головного сищика Еркюля Пуаро не залишить байдужим нікого.

Якщо вам до вподоби якісні та складні детективи, що стали світовою класикою, пропонуємо скачати книгу «Убивство в Месопотамії» Аґати Крісті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у будь-якому зручному форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Убивство в Месопотамії» Аґати Крісті

Рекомендації

Відгуки на книгу «Убивство в Месопотамії» Аґати Крісті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *