«Учитель» Іван Франко

«Учитель» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3177 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Учитель» Івана Франко (анотація)

Книга «Учитель» – п’єса за авторства відомого Івана Франка. Твір за жанром є соціально-психологічним, і письменник у всьому своєму таланті розкриває цей жанр. Сам твір присвячений непростій справі вчителювання на селі, в Україні ХІХ століття. Одразу виникає контраст, на якому буде грати сюжет: інтелігентний вчитель протиставляється селянству, яке не розуміє, навіщо він їм взагалі треба. Франко намагається через своїх персонажів передати і як естетику українського села, так і показати людину, яка надзвичайно горить своєю справою.

Головним героєм п’єси виступає молодий Омелян Ткач. Він повністю відданий справі свого життя. Він часто змінює місце, де викладає, але не полишає свою складну, проте надзвичайно важливу справу. Читати онлайн книгу «Учитель» за авторства Івана Франка українською мовою можна, користуючись нашим електронним ресурсом.

Читачу доведеться поглянути на те, як селянство може різко виступати проти того, щоб їхнім дітям хтось щось викладав. Важливу роль для Омеляна відіграє його сестра Юлія, яка піклується про нього. Головний герой ніяк не може знайти собі постійне місце для життя і роботи, тому що його вічно переводять за «народництво», і тільки прочитавши твір, читач дізнається про мотиви та бажання юного вчителя.

Скачати книгу «Учитель» Івана Франка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Учитель» Івана Франко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Учитель» Івана Франко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Учитель» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *