«Украдена наречена для мага смерті» Галлея Сандер-Лін

«Украдена наречена для мага смерті» Галлея Сандер-Лін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
744 переглядів
744 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Украдена наречена для мага смерті» Галлеї Сандер-Лін (анотація)

Як воно, бути обраницею мага смерті? Страшно, боляче, жахливо? Хто знає… Але якщо справа стосується помсти і старих рахунків, то легко точно не буде. Ні їй, хто опинився на місці іншої, ні йому, хто ніяк не може розірвати порочне коло ненависті. Ненависті, яка тягнеться з тих далеких часів, коли один дракон побажав здійснити право першої ночі, а інший – хитрощами заволодів чужою дружиною. Хоча ні, все почалося ще раніше…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Украдена наречена для мага смерті» Галлеї Сандер-Лін українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Украдена наречена для мага смерті» Галлеї Сандер-Лін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *