«Украдене щастя» Іван Франко

«Украдене щастя» Іван Франко

  • Назва: Украдене щастя
  • Письменник: Іван Франко
  • Рік: 1893
  • Видавництво: Мультимедийное издательство Стрельбицкого
  • Жанр: Українська класика
  • Повна версія книги БЕЗКОШТОВНО
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3794 переглядів
3794 переглядів

Про книгу «Украдене щастя» Івана Франко

Книга «Украдене щастя» належить до перлин української літератури, адже Іван Франко вклав у неї драматизм свого життя й кохання, змалювавши нещасну долю закоханих через жорсткі умови тодішнього життя. Сам письменник відчув на собі страждання через кохання – батько його коханої заборонив своїй дочці одружуватися з Франком через його політичні погляди.

У центрі сюжету твору – любовний трикутник: Анна, Микола та Михайло. Незважаючи на палке кохання Анни до Михайла ще з юнацьких років, її видають заміж за нелюба Миколу, а Михайла відправляють на військову службу. Проте серцю не накажеш, і згодом, коли хлопець повертається до рідного села вже на посаді жандарма, він має достатньо влади, щоб помститися за украдене щастя…

Вирішивши читати онлайн книгу «Украдене щастя» Івана Яковича Франка українською мовою, ви дізнаєтеся, чим завершиться протистояння чоловіків, кожен з яких намагається відстояти своє право на кохання.

Франко зачіпає суперечливі питання моралі та людської гідності, даючи можливість читачеві самому розібратися, хто з головних героїв правий, а хто винен у тому, що відбулося наприкінці твору, зіставляє цінність життя і кохання.

Долучайтеся до класики української літератури, що ніколи не втрачає своєї актуальності, і поспішайте скачати книгу «Украдене щастя» Івана Яковича Франка абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Скачати безкоштово книгу «Украдене щастя» Івана Франко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Украдене щастя» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *