«Україна. Історія з грифом «Секретно»» Володимир В’ятрович

«Україна. Історія з грифом «Секретно»» Володимир В’ятрович

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
12840 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Україна. Історія з грифом «Секретно»» Володимира В’ятровича (анотація)

Ця книга – зустріч із минулим. Тут – 61 історія, 74 роки і набагато більше людей та ситуацій, котрі дивляться на читача зі світлин та архівних документів. Разом вони складають образ українського ХХ століття – часу, коли світ по-справжньому відкрив для себе Україну та українців, століття, коли творилося обличчя України.

Свого часу життя кожного з героїв опинилося під грифом «Секретно» стараннями, здавалося б, нездоланної спецслужби. Сьогодні Володимир В’ятрович, який розсекретив раніше таємні матеріали радянських «органів» від ЧК до КҐБ, розповідає про минуле України 1918–1991 років. Описані в сухих звітах і відтворені істориком хитрі спецоперації, смертоносні ходи, інформаційні війни та складні партії на кількох гравців – спроба знайти відповідь на питання: що творить нашу долю – воля людини чи обставини?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Україна. Історія з грифом «Секретно»» Володимира В’ятровича українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Україна. Історія з грифом «Секретно»» Володимира В’ятровича українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Україна. Історія з грифом «Секретно»» Володимира В’ятровича

Одна відповідь до “Україна. Історія з грифом «Секретно»”

  1. Олександр Олександр сказав:

    Тільки прочитавши книгу «Україна. Історія з грифом «Секретно»» до кінця я зрозумів, що не можливо одразу переварити всю інформацію, яка міститься у ній. Я витратив багато часу, щоб вивчити її вздовж і поперек. І тепер з впевненістю можу рекомендувати її тим, хто цікавиться історією своєї країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *