«Україна починається з тебе» В'ячеслав Чорновіл

«Україна починається з тебе» В'ячеслав Чорновіл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
593 переглядів
593 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Україна починається з тебе» В'ячеслава Чорновола (анотація)

Книга «Україна починається з тебе» В’ячеслава Чорновола займає почесне місце не тільки в українській, а й у світовій літературі. Саме ця людина, як ніхто, могла написати такі відверті та інколи болючі слова. Саме Чорновіл зміг пробудити свідомість та дати людям віру та надію.

Навіть читачі, які ніколи в житті не цікавились політикою чи історією, з першої сторінки починають розуміти, скільки важливих моментів вони пропустили. Адже ще зі школи, гортаючи сторінки історії нашої України, яка ще тоді тільки намагалась здобути незалежність, ми бачимо ім’я В’ячеслава Чорновола. Ким була ця відома постать? Та який вклад у боротьбу українського народу зробив цей чоловік?

Питань, звісно, багато, але перегортаючи сторінку за сторінкою, починаєш розуміти, що ця людина – це по суті справжній патріот. Один з багатьох, хто знаходився на першій лінії – де найважче та найнебезпечніше. Вражає те, що він не вважав, що його дії чимось виділяються.

Завдяки цій праці ми з вами вже в XXI столітті можемо побачити найвиразніший творчий спадок В. Чорновола, починаючи з 60-х років і до останнього дня його життя. Це просто неймовірно!

цитата 1 цитата 2


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Україна починається з тебе» В'ячеслава Чорновола українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Україна починається з тебе» В'ячеслава Чорновола

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *