«Україна самостійна» Іван Франко

«Україна самостійна» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
438 переглядів
438 переглядів

Про книгу «Україна самостійна» Івана Франко

Розвиток української класичної літератури був сповнений труднощами, як і становлення незалежності України. Значну роль в цьому відіграв Іван Якович Франко – геній, котрий левову частку свого творчого життя посвятив оспівуванню рідної країни, її народу та героїв, прагнення української нації бути вільною та самостійно розпоряджатися своєю землею. Який шлях пройшли українці і чим пожертвували ради визволення Батьківщини? Про це ви дізнаєтесь, почавши читати онлайн книгу «Україна самостійна» Івана Яковича Франка українською мовою.

З перших років навчання в школах юних українців вчать бути такими ж наполегливими, як і їх предки. Вчителі розповідають, що довелось пройти нашим пращурам на шляху до досягнення омріяної незалежності. Та чи всю правду дізнаються українці з уст педагогів?

Книга «Україна самостійна» в подробицях описує події, що відбувались в період боротьби українського народу з комунізмом. Український класик без лишніх прикрас розповідає, як марксистські ідеологи намагались поглинути наш народ, на які злочини йшли, щоб занапастити наших пращурів.

Автор впевнений: Україна заслужено здобула довгоочікувану свободу. Проте через які випробування довелось пройти? Твір це розповість, якщо вирішите скачати книгу «Україна самостійна» Івана Яковича Франка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Україна самостійна» Івана Франко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Україна самостійна» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *