«ЗНО 2023. Повний курс підготовки Українська мова і література» Олександр Заболотний, Віктор Заболотний

«ЗНО 2023. Повний курс підготовки Українська мова і література» Олександр Заболотний, Віктор Заболотний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1715 переглядів
1715 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «ЗНО 2023. Повний курс підготовки Українська мова і література» Олександра Заболотного, Віктора Заболотного (анотація)

Пропонований посібник можна вважати актуальним для підготовки до складання ЗНО у 2023 році, оскільки перелік програм ЗНО затверджує МОН України та він має бути доступним для ознайомлення не пізніше ніж за 18 місяців до проведення ЗНО (п.23 абзац 2 “Загального порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання” затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1095 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 листопада 2021 р. № 1232).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «ЗНО 2023. Повний курс підготовки Українська мова і література» Олександра Заболотного, Віктора Заболотного та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «ЗНО 2023. Повний курс підготовки Українська мова і література» Олександра Заболотного, Віктора Заболотного: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «ЗНО 2023. Повний курс підготовки Українська мова і література» Олександра Заболотного, Віктора Заболотного і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «ЗНО 2023. Повний курс підготовки Українська мова і література» Олександра Заболотного, Віктора Заболотного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *