«Українські гетьмани Бруховецький і Тетеря» Іван Нечуй-Левицький

«Українські гетьмани Бруховецький і Тетеря» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1050 переглядів

Короткий зміст книги «Українські гетьмани Бруховецький і Тетеря» Івана Нечуя-Левицького (анотація)

Продовжуємо вивчати історію України за допомогою творчості відомого письменника Івана Нечуй-Левицького. Якщо ви знайомі з глибокими соціально-побутовими творами автора, то саме час звернути увагу на його історичні оповідання. 

Радимо читати онлайн книгу «Українські гетьмани Бруховецький і Тетеря» Івана Нечуй-Левицького українською мовою.

«Руїна» – важкий період в історії українського народу. Саме той час, коли країну розділили між собою дві могутні держави – Московія та Польща. І стали правити країною два гетьмани – ставленики загарбників – Іван Бруховецький та Павло Тетеря.

Як потерпав народ від такої «політики», як руйнувалися міста та села, як палали пожежі і панувала бідність на рідній землі – у книзі «Українські гетьмани Бруховецький і Тетеря».

Обидва гетьмани підмовляли народ на війну і мріяли напасти один на одного…

Скачати книгу «Українські гетьмани Бруховецький і Тетеря» Івана Нечуй-Левицького  безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна в нашій електронній бібліотеці. 

Якщо вам нецікаві підручники, гайда до нас! Тут ви пригадаєте історичні факти, дізнаєтесь їх інше тлумачення, без цензури від чиновників та освітян. Пізнавального вам дозвілля!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Українські гетьмани Бруховецький і Тетеря» Івана Нечуя-Левицького та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Українські гетьмани Бруховецький і Тетеря» Івана Нечуя-Левицького: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Українські гетьмани Бруховецький і Тетеря» Івана Нечуя-Левицького і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Українські гетьмани Бруховецький і Тетеря» Івана Нечуя-Левицького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Українські гетьмани Бруховецький і Тетеря» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *