«Універсальна теорія котиків в інтернеті. Як культура впливає на технології і навпаки» Еліз Вайт

«Універсальна теорія котиків в інтернеті. Як культура впливає на технології і навпаки» Еліз Вайт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
647 переглядів
647 переглядів

Короткий зміст книги «Універсальна теорія котиків в інтернеті. Як культура впливає на технології і навпаки» Еліз Вайт (анотація)

Неписане правило: щоб аудиторія не заснула під час презентації, додай кілька слайдів з котиками.

Та чому котики нас так зворушують? Чому зараз їх люблять, а в середні віки тварин асоціювали з темрявою і нещастям? І взагалі: як коти стали онлайн-фетишем? Еліз Вайт розказує, чому зародження інтернету тісно пов’язане із цими тваринками, а пісня «Інтернет зроблений із котів» — не такий уже й жарт. Ви дізнаєтеся, як котики в японців стали символами удачі, а фізичні особливості зробили тваринок унікальними, а отже — відомими. І все це написано з ретельністю науковиці, яка на прикладі котів простежує, як культура впливає на технології і як технології формують культуру.

Це поки єдине видання, що описує історію інтернету паралельно з історією онлайнкотиків. Від андеґраундної інтернет-культури до масштабної онлайн-спільноти, від незрозумілих жартів до приколів, які смішать загал, від Hello Citty до Black Metal Cats.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Універсальна теорія котиків в інтернеті. Як культура впливає на технології і навпаки» Еліз Вайт та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Універсальна теорія котиків в інтернеті. Як культура впливає на технології і навпаки» Еліз Вайт: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Універсальна теорія котиків в інтернеті. Як культура впливає на технології і навпаки» Еліз Вайт і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Універсальна теорія котиків в інтернеті. Як культура впливає на технології і навпаки» Еліз Вайт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *