«Управління гнівом» Ден Дубравін

«Управління гнівом» Ден Дубравін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
774 переглядів
774 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Управління гнівом» Дена Дубравіна (анотація)

Книга «Управління гнівом» Дена Дубравіна, досвідченого практичного психолога, написана для тих, хто хоче навчитись керувати власними емоціями, та й просто краще їх розуміти. Основна увага тут приділяється гніву, бо це та емоція, яка здатна перетворюватись на руйнівну силу, якщо її вчасно не приборкати.

Якщо ви теж з тих людей, які часто відчувають роздратування або гніваються, то цю книгу вам прочитати буде дуже корисно. Справа у тому, що будь-яка емоція, навіть негативна (а гнів такий), має певну функцію, тобто людина нею наділена не просто так. Але проблеми виникають через те, що емоція є, а «правил користування» до неї немає.

Гніву бояться, його починають придушувати в собі, стримувати, та ні до чого хорошого це не приводить, а робить навіть гірше. І що ж з цим робити?

Ця книга розповість про те, чому гнів виникає і як з ним впоратись. А також про те, чому некеровані емоції небезпечні, як підвищити емоційний інтелект, як загалом поводитись з різними емоціями, щоб їх не накопичувати, а вивільняти без шкоди собі чи іншим людям.

Зрозуміти, що емоційний інтелект знижений можна за такими ознаками: людина легко дратується, переходить на крик, не може впоратись з собою у конфліктній ситуації. Але ситуацію можна виправити, використовуючи знання, які даються у цій книзі. Якщо вдасться взяти під контроль свій гнів, значить, життя теж стане контрольованим.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Управління гнівом» Дена Дубравіна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Управління гнівом» Дена Дубравіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *