«Уроки без мороки. Хороші оцінки без зайвих страждань» Барбара Оклі, Терренс Сейновскі, Елістер Макконвіл

«Уроки без мороки. Хороші оцінки без зайвих страждань» Барбара Оклі, Терренс Сейновскі, Елістер Макконвіл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
544 переглядів
544 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Уроки без мороки. Хороші оцінки без зайвих страждань» Барбари Оклі , Терренса Сейновскі, Елістера Макконвіла (анотація)

Книга «Уроки без мороки. Хороші оцінки без зайвих страждань» Барбари Оклі, Терренса Сейновскі, Елістер Макконвіл призначена для всіх, хто навчається, навчався або допомагає навчатись іншим, тобто вчителям, учням, їх батькам і іншим людям, які хоч якимось чином причетні про процесу навчання – свого чи чужого. Якщо ви й досі думаєте, що навчання обов’язково має бути важким і забирати багато часу, щоб отримувати гарні оцінки, то це вже застаріла інформація, а реальність зовсім інша – веселіша і обнадійливіша.

У процесі навчання є два важливих моменти – інформація і планування часу. Якщо про складне розповідати простими словами, то інформація буде сприйматись краще і легше запам’ятовуватиметься.

А щоб встигати більше і мати час не лише на вивчення наук, а ще й на інші справи і улюблені заняття, потрібно просто правильно все планувати. Хоча це лише на словах так все легко звучить, а от як зробити цю теорію своєю реальністю і переконатись, що метод працює, розповідається у книжці.

Виявляється, на заваді до гарних оцінок стають… звички, яких тут автори називають «поганими зомбі», бо це ті звички, які забирають час і не дають зосередитись. Наприклад, сидіння у смартфоні, відкладання виконання завдання «до останнього», нестача сну перед іспитом чи важливою контрольною та інші. На щастя, з цими звичками можна впоратись, замінивши їх на корисні. Хочете знати, як це зробити? Тоді не зволікайте і починайте читати книгу.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Уроки без мороки. Хороші оцінки без зайвих страждань» Барбари Оклі , Терренса Сейновскі, Елістера Макконвіла українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Уроки без мороки. Хороші оцінки без зайвих страждань» Барбари Оклі , Терренса Сейновскі, Елістера Макконвіла

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *