«Уроки містера Джеймса» Анна Харламова

«Уроки містера Джеймса» Анна Харламова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
35 переглядів
35 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Уроки містера Джеймса» Анни Харламової (анотація)

Зустріч в кафе з пихатим красенем та британським акцентом, – вибила Рейчел з рівноваги. Нахаба, який захопив її думки і водночас змусив хотіти зацідити в око. Суперечка пройшла на рівні торнадо, але хто знав, що на наступний день – цей самий британський красунчик виявиться тим самим новим викладачем, в якого вона до того ж асистентка. Він не забув слова “короткозорий ідіот”, а вона про “типову хамку”, але тепер вони у стінах коледжу. Дике бажання пізнати свою асистентку стає просто неконтрольованим, і він робить те, що змінить їхні життя назавжди. Її відповідь на його бажання – незабарилась. Та у кожного є своє минуле, є свої таємниці, які неодмінно дадуть про себе знати. Кохання, яке зносить дах, пристрасть, яка немає гальм і уроки, які перевершать всі сподівання.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Уроки містера Джеймса» Анни Харламової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Уроки містера Джеймса» Анни Харламової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *