«Усе побачиш, коли пригальмуєш. Правила виживання у метушливому світі» Гемін Сунім

«Усе побачиш, коли пригальмуєш. Правила виживання у метушливому світі» Гемін Сунім

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1373 переглядів
1373 переглядів

Про книгу «Усе побачиш, коли пригальмуєш. Правила виживання у метушливому світі» Гемін Сунім

Коли ви в останній раз дивились у небо? Нічне, всипане мільярдами мерехтливих зірок? Або прозоро-блакитне, з пухкими, мов солодка вата, хмаринками? А як давно ви вдивлялись в очі коханої людини? Довго, пронизливо, намагаючись розгледіти в них душу їх володаря? 

Прийшов час сказати собі стоп і зупинитись. Озирнутись навкруги і побачити щось важливе. Те, що ми не сприймаємо через навколишню метушню. Так вважає автор книги «Усе побачиш, коли пригальмуєш. Правила виживання у метушливому світі» – буддист, духовний вчитель для багатьох людей, дуже мудра людина. 

Радимо читати онлайн книгу «Усе побачиш, коли пригальмуєш. Правила виживання у метушливому світі» Геміна Суніма і пізнати себе справжнього, такого, як створив нас Всесвіт. Тут ви знайдете гарні поради щодо кар’єрі, успіху, стосунків з навколишніми і самопізнання. 

Виявляється, досягти висот та бажаних цілей можна не поспішаючи. Адже прагнучі все встигнути, ми, навпаки, багато чого втрачаємо. 

Скачати книгу «Усе побачиш, коли пригальмуєш. Правила виживання у метушливому світі» Геміна Суніма безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) пропонуємо на нашому літературному порталі. Корисно та цікаво!

Рекомендації

Відгуки на книгу «Усе побачиш, коли пригальмуєш. Правила виживання у метушливому світі» Гемін Сунім

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *