«Усе побачиш, коли пригальмуєш. Правила виживання у метушливому світі» Гемін Сунім

«Усе побачиш, коли пригальмуєш. Правила виживання у метушливому світі» Гемін Сунім

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2076 переглядів
2076 переглядів

Короткий зміст книги «Усе побачиш, коли пригальмуєш. Правила виживання у метушливому світі» Гемін Сунім (анотація)

Коли ви в останній раз дивились у небо? Нічне, всипане мільярдами мерехтливих зірок? Або прозоро-блакитне, з пухкими, мов солодка вата, хмаринками? А як давно ви вдивлялись в очі коханої людини? Довго, пронизливо, намагаючись розгледіти в них душу їх володаря? 

Прийшов час сказати собі стоп і зупинитись. Озирнутись навкруги і побачити щось важливе. Те, що ми не сприймаємо через навколишню метушню. Так вважає автор книги «Усе побачиш, коли пригальмуєш. Правила виживання у метушливому світі» – буддист, духовний вчитель для багатьох людей, дуже мудра людина. 

Радимо читати онлайн книгу «Усе побачиш, коли пригальмуєш. Правила виживання у метушливому світі» Геміна Суніма і пізнати себе справжнього, такого, як створив нас Всесвіт. Тут ви знайдете гарні поради щодо кар’єрі, успіху, стосунків з навколишніми і самопізнання. 

Виявляється, досягти висот та бажаних цілей можна не поспішаючи. Адже прагнучі все встигнути, ми, навпаки, багато чого втрачаємо. 

Скачати книгу «Усе побачиш, коли пригальмуєш. Правила виживання у метушливому світі» Геміна Суніма безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) пропонуємо на нашому літературному порталі. Корисно та цікаво!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Усе побачиш, коли пригальмуєш. Правила виживання у метушливому світі» Гемін Сунім українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Усе побачиш, коли пригальмуєш. Правила виживання у метушливому світі» Гемін Сунім

Одна відповідь до “Усе побачиш, коли пригальмуєш. Правила виживання у метушливому світі”

  1. Ганна Ганна сказав:

    Книга «Усе побачиш, коли пригальмуєш» відкрила нові можливості в моєму житті. Я зрозуміла, що не треба постійно бігти за чимось, необхідно насолоджуватись кожною миттю. І як тільки це розуміння прийшло, життя почалось змінюватись. Це насправді не важко, але інколи важливо собі нагадувати. Раджу прочитати її всім і ставлю найвищу оцінку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *