«Усе замахало. Але надія є» Марк Менсон

«Усе замахало. Але надія є» Марк Менсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9514 переглядів
9514 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Усе замахало. Але надія є» Марка Менсона (анотація)

Коли це почалося? Це жахливе відчуття відчаю. Коли все дістало і мало що радує. Коли дивишся на навколишній світ зовсім іншими очима. Немов прозрів. Ще рік тому не бачив всього цього зла і несправедливості, що коїться навколо, а тепер бачиш і від цього так гидко на душі…

Всі ми рано чи пізно проходимо крізь такий період у житті, коли здається, що все котиться в тартарари. Саме в такий період варто читати онлайн книгу «Усе замахало. Але надія є» Марка Менсона українською мовою та пройти все це з найменшими втратами.

Так, жиза несправедлива. Це факт, і від нього нікуди не дітися. З іншого боку, все не так і погано в порівнянні з життям наших пращурів. Взяти, наприклад, Середньовіччя. Тоді кожен день був, як квест на виживання. Лягаєш ввечері і не знаєш, чи побачиш вранці сонце. Холод, голод, набіги розбійників, чума, відсутність медичного обслуговування. Але при всіх тих жахах людство не втратило віру в майбутнє і продовжило свій рід. І ми зможемо! 

Автор при написанні книги «Усе замахало. Але надія є» використовує надбання Ніцше, Канта та інших відомих філософів. Мотивує і надихає. Надія дійсно є у всіх нас, у всьому нашому нескінченному Всесвіті! 

Скачати книгу «Усе замахало. Але надія є» Марка Менсона безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) радимо у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Усе замахало. Але надія є» Марка Менсона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Усе замахало. Але надія є» Марка Менсона

2 відповіді до “Усе замахало. Але надія є”

  1. Ярина Ярина сказав:

    А надія то є, в будь якому випадку. Не знаю чому, але книга Усе замахало добре струхнула мене від невдач які переслідували мене після відкриття фірми. Відгуків було безліч, десь вони мене зупиняли, але я все ж таки пораджу вам читати книжки з задоволенням, та не зупинятись на окремих випадках!

  2. Олександра Олександра сказав:

    Світ змінився, але все ж таки надія є. Перша думка, яка з’явилась в мене під час читання книги «Усе замахало». Ця робота не вчить чомусь конкретно, вона показує всю суть сучасного світу, та дає поради як зберегти себе та не втратити людяність. Загалом прикольна книга, мені сподобалась.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *