«Усе замахало. Але надія є» Марк Менсон

«Усе замахало. Але надія є» Марк Менсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
973 переглядів
973 переглядів

Про книгу «Усе замахало. Але надія є» Марка Менсона

Коли це почалося? Це жахливе відчуття відчаю. Коли все дістало і мало що радує. Коли дивишся на навколишній світ зовсім іншими очима. Немов прозрів. Ще рік тому не бачив всього цього зла і несправедливості, що коїться навколо, а тепер бачиш і від цього так гидко на душі…

Всі ми рано чи пізно проходимо крізь такий період у житті, коли здається, що все котиться в тартарари. Саме в такий період варто читати онлайн книгу «Усе замахало. Але надія є» Марка Менсона українською мовою та пройти все це з найменшими втратами.

Так, жиза несправедлива. Це факт, і від нього нікуди не дітися. З іншого боку, все не так і погано в порівнянні з життям наших пращурів. Взяти, наприклад, Середньовіччя. Тоді кожен день був, як квест на виживання. Лягаєш ввечері і не знаєш, чи побачиш вранці сонце. Холод, голод, набіги розбійників, чума, відсутність медичного обслуговування. Але при всіх тих жахах людство не втратило віру в майбутнє і продовжило свій рід. І ми зможемо! 

Автор при написанні книги «Усе замахало. Але надія є» використовує надбання Ніцше, Канта та інших відомих філософів. Мотивує і надихає. Надія дійсно є у всіх нас, у всьому нашому нескінченному Всесвіті! 

Скачати книгу «Усе замахало. Але надія є» Марка Менсона безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) радимо у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Усе замахало. Але надія є» Марка Менсона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *