«Усмішка» Юрій Винничук, Андрій Курков, Тимур Іванович Литовченко, Олена Олексіївна Литовченко, Андрій Юрійович Цаплієнко, Ірен Роздобудько

«Усмішка» Юрій Винничук, Андрій Курков, Тимур Іванович Литовченко, Олена Олексіївна Литовченко, Андрій Юрійович Цаплієнко, Ірен Роздобудько

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1077 переглядів
1077 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Усмішка» Юрія Винничука, Андрія Куркова, Тимура Івановича Литовченко, Олени Олексіївни Литовченко, Андрія Юрійовича Цаплієнко, Ірен Роздобудько (анотація)

Книга «Усмішка» зібрала під однією обкладинкою історії від відомих українських письменників, журналістів, громадських і культурних діячів, які переймаються долею України та метаморфозами в нашому суспільстві. Андрій Юрійович Курков, Ірен Роздобудько, Юрій Павлович Винничук, Олена Олексіївна Литовченко, Тимур Іванович Литовченко, Андрій Цаплієнко – всі вони залишили у цій збірці подих свіжого повітря, заряджаючи читачів своєю позитивною філософією, надією на моральний порятунок суспільства, красою, яку ми не помічаємо навколо через постійну метушню.

Книга містить короткі оповідання, нариси, роздуми та уривки з великих творів різних жанрів. Проте всі вони об’єднані жагою до життя, прагненням переборювати будь-які труднощі та бути відкритим сонцю, душевності та новим перемогам.

Багато оповідань розкривають звичайний сільський та міський побут – у них опис буденності грає різними кольорами веселки, захоплює зворушливими традиціями, змушує посміхатися через кумедні випадки та емоційну відкритість персонажів. Починаючи читати онлайн цю збірку, хочеться пройти крізь сторінки, щоб опинитися по той бік реальності, повними грудьми вдихнути повітря, пройняте світлом і теплом.

Деякі твори книги запалюють гордість за свою Батьківщину – за її працьовитих і милосердних громадян, які завжди прийдуть на допомогу, за патріотичний настрій, за європейське майбутнє, до якого наша країна рухається вже багато років. Також до збірника входять напівфантастичні казки, що будуть цікавими не лише для дітей і підлітків, а й для дорослих.

Разом зі збіркою «Усмішка» ви будете шукати двері у новий, покращений світ, опинитеся в дивній реальності з законами епохи Середньовіччя, зазирнете у містичне потойбіччя… Кожен образ, змальований в оповіданнях, є влучною метафорою, що змушує проводити паралелі між нашими суспільно-культурними реаліями.

Рекомендуємо скачати «Усмішка» Андрія Юрійовича Куркова, Ірен Роздобудько, Юрія Павловича Винничука, Олени Олексіївни Литовченко, Тимура Івановича Литовченка, Андрія Цаплієнка в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо матеріали у форматах fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Усмішка» Юрія Винничука, Андрія Куркова, Тимура Івановича Литовченко, Олени Олексіївни Литовченко, Андрія Юрійовича Цаплієнко, Ірен Роздобудько українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Усмішка» Юрія Винничука, Андрія Куркова, Тимура Івановича Литовченко, Олени Олексіївни Литовченко, Андрія Юрійовича Цаплієнко, Ірен Роздобудько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *