«Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів» Кріс Андерсон

«Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів» Кріс Андерсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
327 переглядів
327 переглядів

Про книгу «Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів» Кріса Андерсона

Якщо ви хочете стати харизматичним і успішним оратором, навчитися зацікавлювати своїми виступами з перших хвилин і говорити про складні речі яскравою і зрозумілою мовою, книга «Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів» створена саме для вас. Її автор Кріс Андерсон, куратор і президент TED – майданчика щорічних конференцій, знайомить з технологією правильного виступу та підготовкою до нього, а також наводить власні приклади ораторського мистецтва, знайомить з розповсюдженими помилками на трибунах та застерігає від «підводних каменів» у цій сфері.

Рекомендуємо читати онлайн цю працю всім, хто хоче навчитися впливати на велику аудиторію і на оточуючих загалом. Книга стане надійним помічником і порадником педагогам, психологам, батькам, підприємцям, працівникам у сфері обслуговування, менеджерам різного рівня тощо. Автор добре систематизував велику кількість інформації, тому читач чітко зрозуміє, з чого починати підготовку до виступу та як його завершувати. На сторінках цієї монографії приділено увагу найдрібнішим деталям – наприклад, як краще одягнутися перед публічним виступом або з якої фрази розпочати розмову або привітання аудиторії.

Порадник «Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів» – це величезний досвід проведення TED-конференцій. Головне правило цього майданчика для виступів – вкластися в двадцять хвилин і донести за цей час якомога більшу кількість інформації. Однак за цей час треба вміти надихнути та зацікавити слухача, справивши на нього величезне враження.

Історії людей, вміщені в цій книзі, дають змогу зрозуміти: передавати знання і досвід під час виступів не так вже і легко. Спікери TED-конференцій проходять жорсткий відбір, при цьому критеріями є і поведінка учасника, і якість інформації виступу.

Якщо ви хочете познайомитися з цим безцінним досвідом та вивчити всі тонкощі ідеального спічу, радимо скачати «Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів» Кріса Андерсона. Ця легка, доступна і гумористична праця принесе вам не лише користь, а й величезне задоволення. Ви знайдете її в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Відвідувачі нашого сайту зможуть отримати цей посібник безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів» Кріса Андерсона