«Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів» Кріс Андерсон

«Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів» Кріс Андерсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
718 переглядів
718 переглядів

Про книгу «Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів» Кріса Андерсона

Якщо ви хочете стати харизматичним і успішним оратором, навчитися зацікавлювати своїми виступами з перших хвилин і говорити про складні речі яскравою і зрозумілою мовою, книга «Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів» створена саме для вас. Її автор Кріс Андерсон, куратор і президент TED – майданчика щорічних конференцій, знайомить з технологією правильного виступу та підготовкою до нього, а також наводить власні приклади ораторського мистецтва, знайомить з розповсюдженими помилками на трибунах та застерігає від «підводних каменів» у цій сфері.

Рекомендуємо читати онлайн цю працю всім, хто хоче навчитися впливати на велику аудиторію і на оточуючих загалом. Книга стане надійним помічником і порадником педагогам, психологам, батькам, підприємцям, працівникам у сфері обслуговування, менеджерам різного рівня тощо. Автор добре систематизував велику кількість інформації, тому читач чітко зрозуміє, з чого починати підготовку до виступу та як його завершувати. На сторінках цієї монографії приділено увагу найдрібнішим деталям – наприклад, як краще одягнутися перед публічним виступом або з якої фрази розпочати розмову або привітання аудиторії.

Порадник «Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів» – це величезний досвід проведення TED-конференцій. Головне правило цього майданчика для виступів – вкластися в двадцять хвилин і донести за цей час якомога більшу кількість інформації. Однак за цей час треба вміти надихнути та зацікавити слухача, справивши на нього величезне враження.

Історії людей, вміщені в цій книзі, дають змогу зрозуміти: передавати знання і досвід під час виступів не так вже і легко. Спікери TED-конференцій проходять жорсткий відбір, при цьому критеріями є і поведінка учасника, і якість інформації виступу.

Якщо ви хочете познайомитися з цим безцінним досвідом та вивчити всі тонкощі ідеального спічу, радимо скачати «Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів» Кріса Андерсона. Ця легка, доступна і гумористична праця принесе вам не лише користь, а й величезне задоволення. Ви знайдете її в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Відвідувачі нашого сайту зможуть отримати цей посібник безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів» Кріса Андерсона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *