«Усюди жевріють пожежі» Селеста Інг

«Усюди жевріють пожежі» Селеста Інг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
137 переглядів
137 переглядів

Про книгу «Усюди жевріють пожежі» Селести Інг

Навіть на сонці бувають плями. Цей крилатий вислів спливає в підсвідомості, коли починаєш читати онлайн книгу «Усюди жевріють пожежі» Селести Інг, яку було перекладено українською мовою.

Події розгортаються у нью-йоркському передмісті, в елітному котеджному містечку, де навіть будинки фарбують у правильні кольори. Публіка відповідна. Принаймні так здається на перший погляд… Але варто сюди переїхати Воренам – матері з донькою, як тут і там починають сполохувати пожежі.

Звичайно, маються на увазі пожежі у відносинах, а не буквальні, адже з появою Мії починають руйнуватися відносини ідеальної, на перший погляд, родини Річардсонів. Але щоб дізнатися про цю захоплюючу історію більше, читачу прийдеться скачати книгу «Усюди жевріють пожежі» Селести Інг, тим більше, що ми пропонуємо вам це зробити безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у будь-якому комфортному для вас форматі, обираючи серед таких: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Сюжет цього роману однозначно не дозволить нудьгувати. Інтригує не лише цікавий розвиток подій, а й можливість подивитися на деякі проблеми з зовсім іншого боку і навчитися відокремлювати зерна від полови. Висновок – іноді за зовнішнім добробутом немає нічого, тоді як скромні люди з обмеженими можливостями і сумними долями приховують у собі безмежну глибину…

Рекомендації

Відгуки на книгу «Усюди жевріють пожежі» Селести Інг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *