«Уявний друг» Стівен Чбоскі

«Уявний друг» Стівен Чбоскі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
137 переглядів
137 переглядів

Про книгу «Уявний друг» Стівена Чбоскі

Чи знайоме вам відчуття, коли життя наче уві сні усе вирішує за вас, а ви навіть деяких подій не пам’ятаєте ? Як можна потрапити в ліс і не усвідомити це? Але розгадку можна знайти, якщо уважно читати онлайн книгу американського письменника Стівена Чбоскі «Уявний друг», перекладену українською мовою.

Історія 8-річного хлопчика Крістофера, який мусить тікати разом зі своєї мамою від її деспотичного друга, не може залишити нікого байдужим. Малий потрапляє у зовсім чуже середовище, поступово перегортаючи для себе непросту сторінку шкільної адаптації, але замість того, щоб завести багато нових друзів, він обирає інший шлях.

Відбувається щось неймовірне, і ще вчорашній дислексик Кристофер починає демонструвати неабиякі здібності. Але й це дрібниці у порівнянні з тим, що після загадкової лісової пригоди хлопчик починає бачити те, чого ніхто не може побачити.

Ви маєте можливість безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) прямо зараз скачати книгу «Уявний друг» Стівена Чбоскі у будь-якому форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). І тоді ви дізнаєтеся, чим же закінчиться перебування дитини в лісі і кого доведеться рятувати.

Отже, ця книга, заявлена автором як підліткова, сподобається навіть дорослим, які зможуть краще зрозуміти не лише своїх дітей, але й себе самих.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Уявний друг» Стівена Чбоскі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *