«В дорозі» Джек Керуак

«В дорозі» Джек Керуак

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1565 переглядів
1565 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «В дорозі» Джека Керуака (анотація)

Книгу «В дорозі» Джек Керуак, відомий американський письменник, написав у 1951 році, але видати її вдалось лише у 1957. Варто зазначити, що перша версія твору видавцям не подобалась, тому вони відмовлялись її друкувати. Але Керуак не здавався і правив текст до того моменту, поки його не прийняли і не погодились все ж видати. Критики роман сприйняли не надто позитивно, а от читачам він сподобався, тому вони активно купували книжку. Так до письменника пройшло визнання, а пізніше його взагалі почали вважати класиком літератури.

Це історія про пригоди двох друзів, які мандрують Америкою і Мексикою. Бути в дорозі – це їх стиль життя. Так вони почуваються вільними і незалежними людьми. Герої можуть їхати, куди їм захочеться, розмовляти про що завгодно, навіть різні речовини вживати, досліджуючи можливості і властивості свого тіла. Чиє у особистої свободи якісь межі? А у тієї самої «американської мрії»? Відповіді на ці запитання герої знайдуть. Можливо.

У центрі сюжету знаходяться Сал Парадайз, він же письменник-початківець, і Дін Моріарті, шахрай і поціновувач жіночої краси (простіше кажучи – звичайний бабій). Разом вони перетинають континент то в один бік, то в інший, переживаючи шалені пригоди і роблячи важливі для себе відкриття. Та щоб дізнатись, що ж саме з ними відбувається, варто прочитати роман.

Слухати аудіокнигу «В дорозі» Джека Керуака онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «В дорозі» Джека Керуака українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «В дорозі» Джека Керуака

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *